2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبا ده دقیقه اروم زیر ناف و اطرافشو ماساژ بدین 

خیلی ممنونم😍

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
2731
خانومایی که میخوان عضو گروه بشن درخوایت دوستی بدن 

خب منم دادم دیگ عزیزم قبولش کن🙏🙏😍

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

سلام..منم‌میخوام خرما و سیاه دونه رو بخوم باید بعد پریودی شروع کنم بخورم؟؟ قرص تیرویید هم‌میخورم شنبه تا چهارشنبه نصف قرص..به یکی از کاربرا گفتین قطعش کنید بجاش سیاه دانه باعسل بخورید چندقاشق سیاه دونه با عسل؟؟؟ من شهریور انتقال جنین دادم منفی شد دیگ هنوز نرفتم واسه انتقال دومم بخاطر کرونا میترسم حالا میخوام اینو امتحان کنم میشه کمکم کنید

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2740
خانومایی که میخوان عضو گروه بشن درخوایت دوستی بدن 

منم‌میخوام‌عضور گروه زری جان بشم درخواست دادم ک شماره مو بدم عزیزم ولی سایت خراب تو پیاما نمیشه رفت

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
اگه عضو نیستید به من تو خصوصی پیام بدید ببرمتون گروه ☺☺

عزیزم منم مبخوام بیام تو گروه ولی سایت خرابه بخوام شماره بدم تو خاص منتظز درست بشه..یه سوالی دارم به زری بگید باید پوسته روی خرماهم دربیاریم؟؟ بعد واسه دوسین لیوان مرباخوری باشه واسه اندازه ش؟؟ اندازه ی سیاه متوجه نشدم ک میگن نصف کمتر لیوان یعنی از نصف لیوان چقد کمتر باشه؟؟؟ممنون میشم..

ممنون که جواب دادی گلم....باردار شدن الان ؟داروی خاصی مصرف کردن؟

اره خداروشکر. کلا غذاهای حاوی گلتون رو کنار گذاشت مثل نون و هرچی که از ارد گندم و جو درست میشه. تو اینترنت یه سرچ بکنی هم علائمش که یه نفر به گلتون حساسیت داره و سلیاک نوشته. از دکترت بخواه یه آزمایش در این مورد ازت بگیره. بعدم دکتر بهش گفته بود  به هیچ عنوان نباید هنگام نزدیکی استرس داشته باشه

2706