2733
2734
عزیزم من خودم الان دارم از طریق طب سنتی مشکل نازاییم رو حل می کنم خیلی هم نتیجه گرفتم ولی دکتر می رم ...

شما نمیدونی واسه تنظیم هورمون چی خوبه؟؟

و اینکه رازیانه چاق می‌کنه ی لاغر

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

ترنم جان دستور خرما و سیاهدانه میشه مثلا نیم کیلو خرما رو با سیاهدانه درست کنیم واسه 20 روز یا اینکه حتما باید تازه باشه و مصرف کرد؟

اگر درست کنیم و بزاریم توی یخچال خواصش از دست نمیده؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من خودم باردارم و هفته چهلم ولی درد ندارم دهانه رحمم باز نشده اصلا سر زایمان قبلم خیلی سختی کشیدم تا کیسه اب پاره شد و با امپول فشار دنیا اوردن دخترمو الان چی بخورم که دردام شروع بشه برا بچه هم خطرناک نباشه گل گاوزبون و زعفرونم خوردم فایده نداشت

2731
همه چی ادم خداست  تا وقتی امیدداری برنده ی میدانی  همیشه امیدوار باش ان شاا ...

سلام عزیزم میشه منم راهنمایی کنین ، پریودیهام همیشه 7 روزه بودن که الان یک سال میشه که شدن 10 روزه و فقط سه روز اول خونریزی هست بقیه روز ها فقط لکه بینی

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  

سلام ترنم جان،واسه منم که ۵بار سقط کردم که ۴بارش کورتاژ شدم راهی هست که به آرزوی مادرشدنم برسم؟راستش توی یکی ازتایپکام که گفتم امیدی ندارم،یکی ازدوستان لینک شمارو گذاشت الان اومدم تایپیکت.من راستش دیگه امیدم از دکترا قطع شده حتی آخرین دکتر شاید بهترین دکتر که از همه جای ایران پیشش میرن برای نازایی وسقط مکرر کلا ناامیدم کرد و گفت باید تخمک اهدایی بگیری.سقطام به این صورته:دوتا قلبشون تشکیل شد بعد ایست قلبی کرد،۲تا کلا جنین تشکیل نشدو بچه خوره شد،یکی هم تا ۶ماه هم پیش رفتم اما زایمان زودرس کردم وبچم نموند،حالا اومدم بگم شما چ راهکارایی دارین؟ تو هر بارداریمم کلی دارو استفاده کردم بچم که نموند ولی عوارضش موند برام.

دخترم،معجزه زندگیمو 

البته اینم بگم که من مشکل ذخیره تخمدان ندارم،به خاطر حاملگیای مولار( بچه خوره) وایست قلبی جنینام بهم پیشنهاد تخمک اهدایی داده،ولی من اصلا دوست ندارم اهدایی بگیرم.خواهشا جوابمو بده عزیزم.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2706