2733
2734
سلام  استارتر عزیز من سه تا بارداری ناموفق داشتم اولین بارداریم مول بود که با ساکشن کورتاژ رفع ...

شما حتما حتمت اول سه ماه خرما سیاه دونه بخورید و مغزیجات باعسل

بعد سه ماه اقدام کنید

طبق دستور سیاه دنه رو بخورید

بارداز میشی ان شالله بچه سالم و با ژنتیک خوب

قید دارو هورمونی و... بزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما شرمنده دیر به دیر میام

حقیقتش دوتا گروه پزشکی دارم

همش اونجا پاسخگو هستم

و دوتا بچه بیش فعال که اط درو دیوار بالا میرن

دیگه گاهی یادم‌میره وقت نمیکنم

ولی تمام‌سعی ام‌هست هرجور شده بیام و خدمت کنم 

البته اگه تا الان مثمر ثمر بودم

نمیدونم تا چه حد توسنتم کمک کنم 

چقد تونستم اگاه سازی کنم

خلاصه منو حلال کنید همه جوره

به هیچ وجه تاپیکو نترکن زدم علاقه مندیا گه بعدا بنویسمشون

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2728

استارتر جان اگه فرصت کردی برای کم شدن رویش موی زاید دست و پا هم راهکار بده

دیوانه شدیم از دستشون 

تحمل کردن درد اپیلاسیونم کلافمون کرده😔

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
آره خیلی بفکر درمانی بودم وسواس فکری اختیاری نیست غیر ارادیه وسواس شدید قابل کنترل نیست که بشه با کل ...

عزیزم چرا فلوکستین نمیخوری خیلی موثره

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2740
خوب دیگه بال و گردن رو ترک کنید  اصلا با چیزای اهنی مثل تیغ و موچین موهای زاید و نکنید اهن ...

تنبلی تخمدان دارم همون سیاه دونه روبخورم ؟تااخرعمربایدبخورم؟من پریوردام جوریه که چندروزبعدازسرموعدمیشم ولی وقتی میشم اکثرادیگه پاک نمیشم بایدبرم دکترتاحتماامپول بزنه تاقطع بشم بعدشم داروبخورم تادوباره خونریزی نکنم هرروزقرص .خسته شدم نمیتونن کاری کنن کلاپریوردام خوب بشه فقط باقرص میتونن کاری کنن پریوردمیشم بعدهفت روزپاک شم تاپریوردبعدخونریزی نکنم 

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
خانما شرمنده دیر به دیر میام حقیقتش دوتا گروه پزشکی دارم همش اونجا پاسخگو هستم و د ...

ترنم خانم من چندبار عکس سونو وام ار ای مامانمو فرستادم.برای ضخامت بالای اندومتر وخونریزیش

اما حواب ندادین

سلام 

من می خوام سیاه دونه استفاده بکنم ولی میترسم باردار بشم. من دو تا بچه دارم و قصد بارداری ندارم. جلوگیری طبیعی دارم میترسم با خوردن سیاه دونه احتمال بارداری بالا بره. 

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

سلام ترنم خانم میشه منم تو گروه واتساپتون عضو کنید براتون درخواست دوستی فرستادم 

بعد من از امروز که روز سوم پریودیم هست شروع کردم خوردن سیاهدانه و عسل و سیاهدانه و خرما میخواستم ببینم نظرتون در مورد قطره ویتاگنوس چیه؟ اثری داره برای تنبلی تخمدان؟ 

سلام  من می خوام سیاه دونه استفاده بکنم ولی میترسم باردار بشم. من دو تا بچه دارم و قصد بارداری ...

خوب عزیزم روش جلوگیری تون و تغییر بدید. 

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
2706