2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترنم جان برای کم کاری تیروییدچیکارکنم موهای زائدم زیاددارم راهی هست ازبین برن😢😢.خیلیامثل من واتساپ ...

دارو هورمونی میخوری؟

داروهای هورمونی 

بال و گردن مرغ

خوردن بعضی از خوراکی ها مثل رازیانه محرک شدید پیازر مو هستن

2728
سلام کوثرخانم من درخواست دوستی براتون فرستادم لطفااگه ازترنم خانم خبری شدشمارم روبهتون میدم منم روبب ...

سلام عزیزم منم درخواست دوستی تونو قبول کردم چشم هر وقت رفتم تو گروهشون بهتون اطلاع میدم که شمار تونو برام بفرستین تا ادتون کنم 

خدایا شکرت😍🥰 
دارو هورمونی میخوری؟ داروهای هورمونی  بال و گردن مرغ خوردن بعضی از خوراکی ها مثل رازیانه ...

نه دارونمیخودم .بله بال وگردن مرغ وپوست مرغم میخورم .چی بزنم موهای زایدچونم دراومدن برن افسردگی گرفتم😢پریوردامم نامنظمه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
ناراحت نشید ولی آدم اگر عقل داشته باشه نباید بهتون اعتماد کنه

البته احتمالا خود شما از خانواده پزشک های متاسفانه بدنام ایرانی باید باشید.

سایدم نباشید و از سر ناآگاهی این حرفو زدین.

متاسفم شما برای پول درآوردن با صداقت و راسگویی و توکل به خدا به هدفتون میرسید.

نه دروغگویی و بردن و آوردن بیمارهای بنده خدا با

این مافیای دارویی.

مردم دیگه آگاه شدن دست اکثر پزشکای فرصت طلب ایرانی رو خوندن خداروشکر.

من خودم ده سال معروف ترین متخصص های زنان تهرانو رفتم ولی همشون تنها کاری که بلن چپوندن قرص هورمونی و انواع آنتی بیوتیک هاست که یکی از عوامل اصلی سرطان در ایران هستن.

که وقتی در کشور سوئد به دکترم گفتم داشت شاخ درمیاورد.

بله . و من به راحتی با خوردن قرص کمر و ویتاگنوس به لطف خدا درمان شدم.

و عسل طبیعی هم برای زخم عمیقم.

فقط یک نکته شاید در این دنیا شایدم دنیای جاوید به این حرف برسید:

انسانها هر خوبی میکنند چندین برابر در چرخه طبیعت به خودشون باز میگرده.

وهر گونه بدی در حق دیگری هم به نفس خود شخص بازمیگرده.

و هیچ انسانی جز به خودش نمیتونه ظلمی بکنه. البته نسبت به کسی که به این قانون معتقد باسه یعنی ایمان به عدل خدا.

سلام 

استارتر عزیز من سه تا بارداری ناموفق داشتم اولین بارداریم مول بود که با ساکشن کورتاژ رفع شد در 9 هفته

دومین بارداریم جنین در 7 هفته ایست قلبی داشت و با دارو سقط کردم ولی بقایا داشت که با هیستروسکوپی تخلیه شد. جنین دادیم آزمایش ژنتیک که معلوم شد کروموزوم 14 اش مشکل داشته.

حالا سومیش هم به دلیل توقف رشد در 7 هفته به طور طبیعی سقط شد. ولی متاسفانه کمی بقایا مونده. بازهم جنین دادم واسه آزمایش ژنتیک.

حالا چندتا سوال دارم:

1-آزمایش کاریوتایپ من وهمسرم سالمه، بنظر تو این سقط ها میتونه دلیلش چی باشه؟

2- من کمی پی سی او دارم که قبل از بارداری سومم چند دوره متفورمین و دوفاستون خوردم. آیا پی سی او میتونه دلیل سقط باشه؟ هرچند میگم که بسیار کمه

3-من برای بقایام یه دوره قرص سقط خوردم و گیاه پشت پرده رو 5 روز ناشتا دم کردم و خوردم، ولی باز بقایا دارم. در حد 1.5 سانت. حالا بنظرت چیکار کنم که بقایا دفع بشه و کارم به کورتاژ و هیستروسکوپی نکشه؟

نه دارونمیخودم .بله بال وگردن مرغ وپوست مرغم میخورم .چی بزنم موهای زایدچونم دراومدن برن افسردگی گرفت ...

خوب دیگه بال و گردن رو ترک کنید

اصلا با چیزای اهنی مثل تیغ و موچین موهای زاید و نکنید اهن مورو صخیم میکنه

بعد جوانه گندم‌با روغن زیتون خمیر کن بزن بعد اصلاح

برا تنظیم پریودتتم دستو سیاه دونه

البته احتمالا خود شما از خانواده پزشک های متاسفانه بدنام ایرانی باید باشید. سایدم نباشید و از سر نا ...

افرین

درسته

منم  هدفم فقط کمک به همجنسای خودمه که بخاطر بچه دارن همه کاری میکنن

چزا باید خوبی انقددددد کم شده باشه که دیگه کسی اعتماد نکنه  

تا کسی میاد خوبی کنه و بدور از منفعت خودش و رایگان میگیم حتما کارش ایراد داره یا  نقشه ی شومی داره

2706