2733
2739
عنوان

کیا همین هفته موعدشونه بیاین کنارهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6276 بازدید | 727 پست

من چهار روز عقب انداختم دیشب بی بی منفی بود یعنی باردارم یا نه؟ با اینکه خیلی دلم بچه نمیخواد ولی الکی منتظرم مثبت شه انگار خدا به دلم انداخته بخوام کاش باشه که دیگه خیالم راحت شه علایم پریودی دارم ولی هنوز که پری نشدم😦😧

من چهار روز عقب انداختم دیشب بی بی منفی بود یعنی باردارم یا نه؟ با اینکه خیلی دلم بچه نمیخواد ولی ال ...

اگه سابقه عقب انداختن‌نداری برو ازمایش بده انشاالله که بارداری

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه الان باید جواب بده

سلاااام ريحون جون به سلامتي زايمان كردي؟ خيلي تبريك ميگم ايشالا قدمش برات خير باشه

خدايا شكرت.....ميشه براي سلامتي خودم و بچم تو اين ماهاي باقي مونده يه صلوات بفرستيد ممنون مامانا♥️
سلاااام ريحون جون به سلامتي زايمان كردي؟ خيلي تبريك ميگم ايشالا قدمش برات خير باشه

سلام عزیزم اره زایمان کردم تو چی نی نیت خوبه؟

2738
سلام عزیزم اره زایمان کردم تو چی نی نیت خوبه؟

اره خداروشكر امينو دادم سالم بود سونو انومالي هم خوب بود؟ طبيعي زايمان كردي؟ خوب بود؟

خدايا شكرت.....ميشه براي سلامتي خودم و بچم تو اين ماهاي باقي مونده يه صلوات بفرستيد ممنون مامانا♥️
منم ۹ روز دیگه موعد پریودمه...هیچ علائمی ندارم...امیدورام پرزود نشم...خدایا منم این ماه باردار باشم ...

ايشالا عزيزم هرموقع خدا صلاح بدونه ميده منم يسال انتظار كشيدم

سلام من بی بی چکم بعداز هفت هشت دقیقه مثبت میشه البته کم رنگ یعنی باردارم؟

سلام دوباره بذار با اولين ادرار صبحت اگه زير ١٠ دقيقه خط افتاد به احتمال زياد بارداري

اره خداروشكر امينو دادم سالم بود سونو انومالي هم خوب بود؟ طبيعي زايمان كردي؟ خوب بود؟

خداروشکر عزیزم.طبیعی بود خیلی درد کشیدم ولی بالاخره دنیا اومد. فهمیدم دررفتگی لگن داره واقعا خیلی سخته بچه ادم چیزیش بشه براش دعا کن زود خوبشه

خداروشکر عزیزم.طبیعی بود خیلی درد کشیدم ولی بالاخره دنیا اومد. فهمیدم دررفتگی لگن داره واقعا خیلی سخ ...

واي چرا اخه ايشالا هيچيش نيس اصلا استرس نداشته باش خوب ميشه معمولا همه اين بيماريا تو كودكي درمان ميشه زود توكل بخدا 

واي چرا اخه ايشالا هيچيش نيس اصلا استرس نداشته باش خوب ميشه معمولا همه اين بيماريا تو كودكي درمان مي ...

انشاالله

خداروشکر عزیزم.طبیعی بود خیلی درد کشیدم ولی بالاخره دنیا اومد. فهمیدم دررفتگی لگن داره واقعا خیلی سخ ...

عزیزم خواهر زاده منم اینطور بود حتما یه متخصص اطفال خوب برو خوب میشه یه ماهه خوب شد نگران نباش شیر با استرس به بچه نده گناه داره به جاش دکتر خوب و ماهر ببرش انشالله زود زود خوب میشه اون موقع دکتره یه چیزهایی به خواهرم گفت انجام داد زود خوب شد استخوان بچه نرمه زود تغییر حالت میده

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
2706