2733
2734

کسایی اقدام داشتن و این هفته موعدشونه بیاین کنار هم باشیم از وضعیتمون بگیم انشاالله همگی خوش خبر باشیم .

من دوشنبه موعدمه

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

سلام منم  دوشنبه موعدمه شکم درد داشتم امروز فک کنم پری بیاد ولی نمیخام بیاد 

سیکلمم ۲۸ روزه است 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم هفتم دوشنبه وقتمه

دهمین ماه اقدام بودم

همسرم کم تحرکی داره

یه دوره دوناه دارو نصرف کرد بهتر شد و دوباره هم یه دوره دیگ باید مصرف کنه

انشالله خدا جواب همه رو بده امین

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

چرا زود میزنین  دوسه روز عقب بندازین  بعد بی بی بزنین میدونم روز شماری میکنین منم دل تو دلم نیس 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
2738
منم دوشنبه موعدمه دیشب بی بی چکم منفی شد

چرا زود زدی ک نا امید بشی من تا ماهای پیش میزدم ولی این ماه میخوام صبر کنم تا موعد ببینم چی میشه

سلام بچه ها من 4 روز از موعدم گذشته کي برم براي آزمايش خون ک جوابش قطعي و درست باشه؟

بی بی زدی؟

سلام دوستان

من یکم موعدم بود چندتا بی بیچک هاله دار و آز خونی منفی مونده رو دستم فعلا, پزشک های نینی سایتی گفتن صبر کن بعضیاشون با آز خونس منفی هم بعد فهمیدن باردارن, منم هنوز پری نشدم و منتظرم فعلا

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
چرا زود زدی ک نا امید بشی من تا ماهای پیش میزدم ولی این ماه میخوام صبر کنم تا موعد ببینم چی میشه

منم همینطور 

سلام منم  دوشنبه موعدمه شکم درد داشتم امروز فک کنم پری بیاد ولی نمیخام بیاد  سیکلمم ۲۸ رو ...

انشاالله نمیاد عزیزم

فردا موعدمه امروز بی بی زدم منفی بود خدا میدونه چقدر دلم میخواست همسرمو خوشحال کنم خیلی گریه کردم

نا امید نشو تا پری نیاد امید هس انشاالله بارداری

2706