2733
2739
عنوان

کیا تجربه سرکلاژ دارن بیاید ؟؟؟

1367 بازدید | 45 پست

سلام من امروز سونو دادم 13هفته ام گف طول سرویکس 32البته روشکمی گرف قبلا هم دوقلو داشتم تو 26هفته زایمان زودرس گرفتم بچه هامو از دست دادم الان هم دکتر سونو گف ک سرکلاژ میشی میخواستم بدونم  بعدسرکلاژ درد داری؟چه دارویی دکتر داد ؟

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچی عزیزم نه درد داره نه چیزی فقط مراقبت میخواد ک ینی سنگین و سبک نکنی وگرنه کارهای روزانتو میتونی انجام بدی

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
هیچی عزیزم نه درد داره نه چیزی فقط مراقبت میخواد ک ینی سنگین و سبک نکنی وگرنه کارهای روزانتو میتونی ...

میشه بگین چن هفته سرکلاژ کردین و چن هفته سزارین کردین؟

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
 میشه بگین چن هفته سرکلاژ کردین و چن هفته سزارین کردین؟

عزیزم من سرکلاژ نشدم دختر عموم شد تو ماه سوم سرکلاژ شد ۳۸ هفته سزارین

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
شما چند هفته انجام دادین ؟الان بچتون چند وقتشه

من انجام ندادم عزیزم،دور برم خیلیا انجام دادم،گفتن درد نداره،فقط باید استراحت کنی دیگه نمیتونی بلند شی

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

من سرکلاژم اصلا هیچی حس نمیکنی نه دردی نه حس بدی هیچی نداره من 14 هفته سرکلاژ کردم منم زایمان ۲۵ هفته داشتم ان تی رفتم شکمی ۳۲بود واژینال ۲٨ دکتر گفت بخاطر زودرس داشتی حتما انجام بده آمپول هفتگی میزنم و ایزوپرین میخورم

https://www.instagram.com/ghazalmh97/
من سرکلاژم اصلا هیچی حس نمیکنی نه دردی نه حس بدی هیچی نداره من 14 هفته سرکلاژ کردم منم زایمان ۲۵ هفت ...

ایشالله به حق امام حسین بچه ات سالم و سلامت دنیا بیاد بیمارستان کجا انجام دادی ؟هزینش ازاده ؟چقد هزینه کردی؟