2752
2734
عنوان

رابطه خواهرم با همسر سابقم... راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 5598 بازدید | 142 پست

عزیزم درکت میکنم برای یه زن مهمترین چیز خانوادشه ک تو مشکلات پشتش باشن و هواشو داشته باشن نمیگم خواهرتو ول کن ولی برو به شوهرش بگو بگو اگه ادم خوبی بود من باهاش زندگی میکردم بگو دلم نمیخواد این ادم باعث بهم خوردن زندگی شما بشه و از هم بپاشید بگو من شما و خواهرم برام ارزش دارید و نباید به اون شخص اجازه بدید ک کانون گرم خانواده رو از هم بپاشه

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شوهر خواهرت چقد بی غیرته ای خدااا حرصم گرفت . همون بهترین تصمیمو خودت گرفتی قطع رابطه بهترین راهه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

من اگه تو این شرایط تو بودم 

و شوهرم پشتیبانم بود و برام چیزی کم نمیذاشت مطمئن باش دور همشون رو خط میکشیدم میذاشتم کنار 

2 سال بدون من چطوری تحمل کردن پیگیرم نبودن حالاهم نباشن بهتره !!

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

عزیزم..شما که دوسال کنار گذاشتی بازم بزار کنار ارامشت مهمتره ان شالله اینقدر خوشبخت باشی که اونا بیان سمتت مادرتم چندوقت یبار دلتنگ شدی ببین ولی بدون اون همسرسابقت به خواهرتم صدمه میزنه بوقتش خودشون میفهمن تو حق داشتی زندگی میگدره و اصل و دروغو نشون میده

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
عزیزمذغصه نخور خدا هواتو داره تنرکز رو زندگیت ب خواهرت فکر نکن یه روزی پشیمون میشه زمینم گرده دوست ...

ممنونم دوستم. حرفات ارامش داره😘

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم
چه طوری با یکی دیگه ازدواج کردی که اون‌اقا بدون خاتواده شمارو قبول کردن؟ واقعن همچین‌مردایی پیدا می ...

خدا دوسم داشت که یه همچین مردی نصیبم کرد. 

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم

چه خانواده جالبی 

الان در اصل خانوادتم با خواهرت همراه شدن و یه جورایی همسر سابقت رو پذیرفتن و شما رو طرد کردن 

بهترین که اینه به صورت خیلی دوستانه رابطتو تا میتونی کم کنی فقط در حد سلام و علیک 

اصرار خواهرتون به دوستی با همسر سابقتون یکم شک برانگیزه 

همیشه از خواهرا بدم می اومده و خدارو شکر میکنم که خواهر ندارم چون تجربه بهم ثابت کرده دشمن خاموشن

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

ببين در اينكه كار خواهرت اشتباهه شكى نيست ولى من اينجا مسئوليت رو بيشتر رو دوش پدر مادرت ميبينم كه بايد شرايط رو مديريت كنن. مثلاوقتى خواهرت دعوتشون ميكنه اونا هم نرن يا باهاش صحبت كنن و از ابوهت پدر و مادريشون استفاده كنن و اون رو مجاب كنن كه كارش اشتباهه. به نظرم با پدر و مادرت صحبت كن درد دل كن باهاشون ازشون بخواه كه حمايتت كنن و بحران رو مديريت كنن. اگر هم نه خوب خودت رابطه ات رو با پدر مادر و برادرت نگه دار چرا به خاطر خواهرت بخواى همه رو بزارى كنار؟

عزیزم مامانت راست میگه وقتی تو با خواهرت قطع رابطه ای دلیلی نداره جایی که اون هست مامانت به تو هم بگه بیا..

هیچوقت با مادرت اینا قطع رابطه نکن چون برات ارامش نمیاره, رابطه محدود باشه کافیه, همین که گهگاهی سر بزنی بهشون کافیه.. خودتو بی کس و کار نکن..

امیدوارم حاجت دلت با حکمت خدایت یکی باشد...
2706