2733
2734
عنوان

کم تمرکزی پسرم در درس

| مشاهده متن کامل بحث + 8884 بازدید | 55 پست

به مشاور مراجعه کنید.. چون توی آمادگی دخترم جلسه بود که روانکاو  اومده بود میگفت برای اینکه بچه ها  در دیکته و ریاضی موفق باشن باید حواسشان جمع باشه (با بازی درمانی ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  برای تابستون برای کلاس اولی ها یی که  میخوان بیان دوم چی پیشنهاد میدید چه تمریناتی؟

سلام روخوانی روخوانی رو خوانی و بازهم روخوانی...

ببینسد اگه نتونه بخونه نه میتونه بنویسه و نه ریاضی حل کنه همه چی منوط به درست خوندنه

2731
عزیزم خرما و کنجد و گردو با هم مخلوط کن  گرد گرد بهش بده برای تمرکز فقط امگا ۳ ماهی فندق گرد ...

اینقدر بد غذاست توی این هفت سال تازه امسال گردو توی دهنش کرده اینجور چیز ها رو نمیخوره کنجد رو از روی نون هم میکنه ، خرما هم که اصلا لب نمی زنه از دستش دارم هم خودم رو دیوونه میکنم هم اونو

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
تا یکم بهش سخت بگیرم گریه میکنه میگه همه بلدن من یاد نمیگیرم و.. از اون طرف به بقیه چیز ها وارد اگر ...

فقط این حس هات رو به بچه القا نکن....

با بازی یا قصه گویی و تشویق زیاد حتما علاقه مند میشه و به روال میفته....

سلام روخوانی روخوانی رو خوانی و بازهم روخوانی... ببینسد اگه نتونه بخونه نه میتونه بنویسه و نه ریاضی ...

پسرم دیروز توی مدرسه دیکته داشته از ده خط دیکته 20 تا کلمه جا انداخته،غلط املایی نداشته ها فقط جا انداخته

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2740
سلام روخوانی روخوانی رو خوانی و بازهم روخوانی... ببینسد اگه نتونه بخونه نه میتونه بنویسه و نه ریاضی ...

دخترم کلاس اوله ففط چیزایی که واسش راحته و بهش علاقه داره یاد میگیره اصلا حاظر نیست به خودش سختی بده اونایی که خوشش نیاد اصلا توجه نمیکنه که یاد بگیره خیلی سرخوشه نمیدونم چیکار کنم. تکالیفشم هر وقت رو فرم باشه همکاری میکنه. بازی های تمرکزی هم دوست نداره

اینقدر بد غذاست توی این هفت سال تازه امسال گردو توی دهنش کرده اینجور چیز ها رو نمیخوره کنجد رو از رو ...

سعی کن هله هوله بهش ندی

خودمون از اول باید درست برخورد کنیم

بخدا من خودم لواشک درست میکنم کشک درست میکنم بهش میدم

چیزای قوی که براش خوب مثلا حتما هر روز تو غذا از حبوبات استفاده میکنم

بیشتر غذاها رو با آب قلم درست میکنم

کم کم عادتشو عوض کن

پسرم دیروز توی مدرسه دیکته داشته از ده خط دیکته 20 تا کلمه جا انداخته،غلط املایی نداشته ها فقط جا ان ...

من به یک سری از شاگردام جداگانه املا میگم..دو سه نفر هستن که خیلی اروم و شمرده میگم...

ولی خیلی زمان بره😥

فقط این حس هات رو به بچه القا نکن.... با بازی یا قصه گویی و تشویق زیاد حتما علاقه مند میشه و به روا ...

دیگه وقتی اینجوری خنگ بازی در میاره میشه دیگه چه کنم ،پارسال بردمش تست هوش از بس مشکل داشتیم دستش خوب بود 162 بود اما اختلال یادگیری شنیداری داشت که گفت باعث شده ضریب هوشی شو 20 تا بیاره پایین تمرین داد اما زیر بار نمی ره و حریفش نمیشم به خدا دارم دیوونه میشم 

سلام دخت. منم مشکل بی دقتی رو داره امسال کلاس دومه پارسال برای کلاس اول خیلی اذیت کرد من گاهی گریه میکردم از دستش ومتاسفانه فشار من وپدرش باعث شد که اعتماد به نفسش پایین بیاد املا رو تا 33 تا غلط داشت با کمک معلمش کلاس های کار درمانی تو خود مدرسه که از طرف اداره اموزش وپرورش بود. میرفت من خیلی بهش املا میگفتم بازی های معمایی تو تبلتش ریختیم تابستون امسال با وجودی که من ماه های اخر بارداری بودم وبعدشم نوزاد داشتم مدام املا ومعما کار میکردم باهاش (اما خیلی ناامید بودم احساس میکردم دخترم مشکل داره)تا اینکه شوهرم براش یه مجموعه کتاب خرید بچه گانه اما طنز وقتی که میخوندیم روده بر میشدیم از خنده باعث شد دخترم به کتاب خوندن علاقه مند بشه روزی دو تا کتاب میخوند تا اینکه امسال در کمال ناباوری املا یه غلط د اشت هنوز خودم باورم نمیشه اما دخترم خیلی خیلی بهتر شده خدا رو شکر این تجربه من بود شاید به دردتون بخوره 

2706