2733
2734
عنوان

کم تمرکزی پسرم در درس

8871 بازدید | 55 پست

پسرم کلاس دومه. دیکته اش ضعیفه یا جا میندازه یا اشتباه می نویسه. همون کلماتی که باهاش کار کردم رو با بی دقتی بازم اشتباه می نویسه. کسی میتونه راهنماییم کنه چکار کنم باهاش.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

مامان من یکی میزد پس سرم چشام میزد بیرون😟😲

مغزمم تکون میخورد.الانم حواس پرتی کنم همینکارو میکنه😑❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

وای من تو ام یا تو منی

دارن دیوونه میشم از دستش از بس کم توجه و بی دقته 

مثلا بچه خرگوش ها رو می نویسه بچه ها

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان من یکی میزد پس سرم چشام میزد بیرون😟😲 مغزمم تکون میخورد.الانم حواس پرتی کنم همینکارو میکنه😑 ...

فایده نداره از بس از دستش حرص خوردم به اینجا هام رسید کارمون اما ..

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
کتااااب باید زیاد بخونه...هر کلمه ای رو هرجا دیدی بهش بگو بخونه .... خوندن خیلی کمکش میکنه من خودم ...

خوب وقتی پسر من  می خونه هم جا میاندازه تازه اونم به زور میاد  

2738
دوستان بیشتر به تغذیه و خواب بچه ها توجه کنین امگا ۳ یادتون نره

امگا 3 نمیتونه بخوره حالش بد میشه از بچگی دکتر داد نتونست بخوره حالا چند وقت بهش گفتم قدت کوتاه میمونه به زور گردو تازه با نون پنیر صبحها بهش میدم

کلا ضعیف خیلی بد غذاست

کتااااب باید زیاد بخونه...هر کلمه ای رو هرجا دیدی بهش بگو بخونه .... خوندن خیلی کمکش میکنه من خودم ...

سلام  برای تابستون برای کلاس اولی ها یی که  میخوان بیان دوم چی پیشنهاد میدید چه تمریناتی؟

امگا 3 نمیتونه بخوره حالش بد میشه از بچگی دکتر داد نتونست بخوره حالا چند وقت بهش گفتم قدت کوتاه میمو ...

عزیزم خرما و کنجد و گردو با هم مخلوط کن 

گرد گرد بهش بده

برای تمرکز فقط امگا ۳

ماهی فندق گردو کنجد

فایده نداره از بس از دستش حرص خوردم به اینجا هام رسید کارمون اما ..

ای جونم من عاشق بچه های شیطونم 🙈🙈🙈😅😅❤❤❤❤ دلم ضعف میره براشون

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
یه مداد بگیر دستت کلمه به کلمه نشون بده تا بخونه

تا یکم بهش سخت بگیرم گریه میکنه میگه همه بلدن من یاد نمیگیرم و..

از اون طرف به بقیه چیز ها وارد اگر منو باباش چهار تا کلمه حرف بزنیم در حین بازی هم باشه چند وقت بعد همه رو تحویل میده بدون اینکه یه واو جا بزاره اما به درس بی علاقه است جوری که از هرچی درس و مدرسه است بیزار شدم

2706