2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806090 بازدید | 290067 پست
انگیزه#   انگیزم اینه ک جلو ایینه میرم حال کنم از هیکل خودم. و اینکه همه لباسا سایزم‌باشه. ...

بابا معدن انگيزه😂😂😂

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
الهه جونم من یه کاربد کردم به جای ۲تا ساقه طلایی ۴تاخوردم که میانوعدم شد۲۲۴کالری البته هنوز تا پرشدن ...

این ساقه طلایی چیه خدایی میخوردید😷😷

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بترکید#  

نترس انقد چاقم ک میترکم😂😁😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
عزیزم خب الان این صبحانه ای که بهت گفتم 240 کالری شد 61.5  کیلو هستم. چند بگیرم کالریمو به نظر ...

کالریت برای صبحانه خوبه نصبت به کالری روزانت 

مثلا برای وزن ۶۱/۵ که کالریت میشه ۱۱۳۰ کالری صبحانه ۳۰۰ کالری ناهار ۴۰۰  کالری شام ۳۰۰ بقیه رو هم برای دوتا میانوعده هات مصرف کن البته این مقداری که گفتم تقریبیه مثلا اگه یه روز کالری صبحانت ۲۵۰ شد نمیخواد بیشترش کنی تو وعده ی ناهار یا میانوعدت بخور 

البته همیشه کالری برای روغن زیتون و لبنیات کم چرب کنار بزار

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731

سلام خوبیــــــــــــد😂😂😝😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
منم دقیقا مث شما.ولی البته من هنوز ۸۹ ۴۰۰ هستم. میخام بشم ۷۰😭😭😭

عزیزم خیلی خوبه دیگه بیا دوتایی باهم باشیم تو رژیم ک انگیزه و اراده مونم بیشتر باشه.....و زودتر ان ءشاللع موفق بشیم😍😘

عزیزم من بلد نیستم این هشتگ چطوریاست... برا پیدا کردنش باید چیکار کنم؟ بهتر نیست یه تاپیک باشه راج ...

عزیزم برای پیدا کردنش فقط باید بزنی رو هشتگ و تمام پست هایی که با این هشتگ گزاشته شده میبینی 

ببین اینشکلی 

اینجا باشه بهتره چون هر روز بچه ها میبینن  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بابا معدن انگيزه😂😂😂

تازه نصفشو گفتم😂😂😂😂😆😆😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
این ساقه طلایی چیه خدایی میخوردید😷😷

ساق ه طلائي همون كه ي دونه انداختن تو درياچه اروميه خشكش شد 🤣🤣🤣

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
👌👍🏼😍 آفرین عالیه 

ممنون گلم ⚘⚘⚘دعای خیرم همیشه پشت و پناه شما و خانوادتون هست 💐

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
بگید از صبح چندتا کالری مصرف کردید؟ خودم 398کالری

۹۲۴ تا.........هنوزم چیزی نسوزوندم

عزیزم خیلی خوبه دیگه بیا دوتایی باهم باشیم تو رژیم ک انگیزه و اراده مونم بیشتر باشه.....و زودتر ان ء ...

بعله عزیزم.ایشالا

قد شما چنده؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
تازه نصفشو گفتم😂😂😂😂😆😆😆😆

منم تا دلت بهواد انگيزه دارم ولي دوتاش از همه مهمتره🤣🤣🤣

بگید از صبح چندتا کالری مصرف کردید؟ خودم 398کالری

چ کم.

من ۶۷۰‌تا😃😃😃

اخه تا شب میتونم ۱۷۰۰ تا بخورم.ورزشمم کردم😁

2706