2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
کشتین شما ها منو فردا صبح از وزنم عکس میگیرم میفرستم ببینید یهو حمله کنین همتون باهم😁

منتظریم😜😜

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

سلام. دوستای گلم 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺تا الان 300 تا مصرفی سوزانده هنوز صفر. ناهار هم عدس پخته با خیار و گوجه خوردم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من این آزمایشو دادم همون کروموزوم های جنینو میسنجن به اضافه غربالگری دوم همه رو انجام دادم

ببخشید میشه قیمتشو بدونم 

منم چون ازمایش ژنتیک قبل ازدواج ندادم  برایه 

قبل بارداری رفتم دکتر اصرار کردم برام بنویسه ازمایشو که ننوشت گفت برو حامله که شدی بیا یه سری ازمایش مینویسم بعد خودم تو نینی سایت تحقیق کردم که شاید منم اگه حامله شدم باید سلفری بدم که باید مدت کوتاهی وقت داری فک کنم بین 8 تا 12 هفتگی میتونی سل فری بدی  درسته؟ شماهم فک کنم فامیل بودین شما ازمایش ژنتیک قبل بارداری داده بودین مائده جان 

من شخرستان دسترسی به دکترایه خوبو ندارم مثلا میتونم سالی یکی دو بار برم تبریز واسه دکتر

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️

[QUOTE=87452863]وااااااای به به به میبینم ک خودتم خانوم تاپیکت رو خودتم اثر گذاشته 😂😂😂😂😂 خوش اومدی خاهر

سلام عزیزم قلبونت 😘😘😘

😅😅 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
ببخشید میشه قیمتشو بدونم  منم چون ازمایش ژنتیک قبل ازدواج ندادم  برایه  قبل بارداری ...

قیمتش برای من شد 2میلیون و 500

نه ما هفت پشت غریبه ایم

من به خاطر سقطای قبلیمو نتیجه ازمایش غربالگری اول که ریسک سندروم داون رو متوسط زده بود این آزمایشو دادم. ان تیم حتی 1.4 بود

میشه تا هفته 17 یا 18 این ازمایشو داد

خب بچه ها حالا ک رعیس هم حاملس.😂 دست بکار بشید این تاپیک دیگ برا باردارا شد😃😃😃😃 رژیم تو باردا ...

😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
قیمتش برای من شد 2میلیون و 500 نه ما هفت پشت غریبه ایم من به خاطر سقطای قبلیمو نتیجه ازمایش غربالگ ...

مادی جون اگه مشکل ژنتیک نداشته باشیم فقط واسه مشخص شدن جنسیت دکتر مینویسه؟

2738
سلام خوشگل موشگلا صبحتون بخیر😘😘  اگر چه خیلی دیر ولی سال جدید مبارک ♥️ دلم خیلییییییی ...

مبارکه مبارکه،خمار جونم، خیییییلی سورپرایز عالی بود

😍😍😍😍😍😍

پر از خیر و برکت و سلامتی و خوشبختی باشه براتون

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

باردار اینجا، مائده و بامداد؟؟؟ ؟؟؟؟

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

تا حالا رو سفیدم، 😊😊😊😌😌

174کالری دریافتی، سوزانده ۱۰۰

سلام دوباره زندگی😍😍😍😍

۴ تا شدین، سلامتی، خوشبختی جوجه هاتون بیا تو بغلتون،

واقعا واقعا از ته قلب از بارداری تو و الان هم بامداد خوشحال شدم