2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم 😍😍😍😍 وای راس میگی اهسته بهتره؟؟؟ من ورزشای شکمی رو تند انجام میدم🤔🤔🤔🤔

فقط هوازیا تند تند انجام بشه خوبه 

حرکات فرم دهی هرچی عضله منقبض بشه خیلی بهتره زودتر فرم میگیره

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

فستم با ۵۰۵بستم 😁

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اومدم دوباره...خسته و ناراحت از رژیم های محتلف...از اینکه فقط چندروز رعایت میکنم بازم برمیگردم سراغ پرخوری....وزنم ۷۹کیلو ۳۵۰گرم با قد ۱۶۰

هزار بار اراده کردم ک رژیم بگیرم ولی هربار غذارو دیدم قولمو یادم رفت

ایا کسی مثل من بود

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
2728
سلام من وزنم از۷۲شده ۵۵ میشه واس اثبات وزن راهنماییم کنین

چه خوب چیکار کردی؟؟

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
فقط هوازیا تند تند انجام بشه خوبه  حرکات فرم دهی هرچی عضله منقبض بشه خیلی بهتره زودتر فرم میگی ...

فکرنکنم یکشنبه برم روترازو چون خونه عموم هستم

واینکه کلادرگیر ارایشگاه واینا هستم میشه دوشنبه برم روترازو 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
با چه عدد باحالی بستی😂😂

😂😂اولین فستی بود که کم اورده بودم که باچی ببندم که شد این ۱۹۸بودتا پرش کردم .

باشگاه نمیتونم برم چون فعلا اوضاع مالی همسرم خوب نیس 

فکرنکنم یکشنبه برم روترازو چون خونه عموم هستم واینکه کلادرگیر ارایشگاه واینا هستم میشه دوشنبه برم ر ...

عیب نداره برو ولی بی سر صدا تو تاپیک اعلام نکنی اروم مث دختر خوب برو امضاتو عوض کن دیگه هم تکرار نشه😋😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
کالری شماری وورزش  چای سبز

چه ورزشی روزی چندساعت؟؟

چه غذاهایی میخوردی 

نون و برنجم میخوردی

عیب نداره برو ولی بی سر صدا تو تاپیک اعلام نکنی اروم مث دختر خوب برو امضاتو عوض کن دیگه هم تکرار نشه ...

باشه گلم😂

2706