2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
سلام خانومای باربی.خوبید؟ من از خواب پاشدم 20دقیقه رقصیدم دلم میخواست بیشتر برقصم ولی پهلوم درد گرف ...

طبیعیه گلم بدنت عادت میکنه. منم اوایل چرخونک که میزدم رگ پهلوم میگرفت😂

اره هم فشار میوفته هم خواب کم میشه....و موهات ریزش پیدا میکنه

نشدم من هیچکدومو تازه موهامو دکلره هم کردم دوبار سه بارم رنگ عوض کردم خوابمم بیشتر از قبل رژیمم شده خخخخخ رو من بر عکس خدایا توبه

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه گلم بدنت عادت میکنه. منم اوایل چرخونک که میزدم رگ پهلوم میگرفت😂

ااا خب حله.

این رژیم باعث شد من تمرین رقصم بکنم الان 2ماهه هی میخوام تمرین کنم با اهنگا حسش نمیومد😁

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
عیب نداره .خشک یا تر؟منم از دیشب تا الان نون خامه ای جلو چشممه بزرگم هستن همش وسوسه میشم یکی بخورم ک ...

عزیزم اخی.ن خشک بود.شیرینی مشهدی بود😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2731
واقعا ؟  من ک دیروز و امروز و ول کردم . حالا قراره از فردا پروتیین بگیرم

اره ی چند روز ورزش نکن و بخور همه چیز ولی زیاد نه باز یهو فست بگیر و ورزش منکه همینکارو کردم البته نمیدونستم بخاطر این ول کردم انگیزمو از دست دادم تو هفته هایی ک کاهش نداشتم ناراحت شدم ول کردم بعد دوباره بخودم اومدمو شروع کردم دیدم این هفته خوب کم کردم

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 

من ناهارپیتزاست بخورم درحدکالری مجازم یانه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
اره ی چند روز ورزش نکن و بخور همه چیز ولی زیاد نه باز یهو فست بگیر و ورزش منکه همینکارو کردم البته ن ...

چه خوب . ورزشو ک نمیتونم ول کنم آخه باشگاه میرم 

دو روز حسابی خوردم فردا فست میگیرم ببینم شاید فرجی شد . 

وقتی رژیمی و کم نمیکنی کلا انگیزه از بین میره

خوش بحالت من کسیو ندارم تو این شهر مجبورم  بچه هات دختر و پسرت عزیز خدا ببخشه بهت  من تمام ...

دقیق منم ‌اره دختروپسرن.من دیگه خسته شدم بعدزایمان رو۷۰استپ موندم تاالان که باشگاه میرم ورژیمم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2740
بخور و لذت ببر 😋😋

🤣😂فقط یه برش میخورم نه بیشتر چون حس اشپزی واسه خودم ندارم ازصبح بیدارشدم تمیزکاری 

نخوری که بهتره ولی اگه خیلی وقته نخوردی بخور  اگه خونگیه واسه خودت پنیر کمتر بزن.  

خونگیه وموادشم سالمه .پنیر کم ریختم کلا

نخوری که بهتره ولی اگه خیلی وقته نخوردی بخور  اگه خونگیه واسه خودت پنیر کمتر بزن.  

خیلی وقته نخوردم میترسم بخورم وروزیکشنبه ابروم بره اگه وزنم بالارفته باشه

سلام گلم سها جون تا حالا خرما وزن کردی؟وقتی وزن می‌کنیم کالریش خیلی بیشتر از ۲۰تاس تازه خرماهای من خیلی کوچولو بودن اصلا بزرگ نبودن ولی با احتساب وزن دونه ای ۳۳کالری شد🤔🤔🤔

دوستان مانکن زده متابولسیم ۱۷۰۰ باید روزانه ۱۷۰۰تا بسوزونم؟؟؟

2706