2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
سلام دوستان عزیز.  صبح همگی به خیر🙌🙌

سلام خوشگلم 😘♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام من اشتهام غيركنترل شده متاسفانه كه با خوردن قهوه ميشه كنترلش كنم كه متاسفانه قهوه بهم نميسازه ...

عزیزم سعی کن یه هدف دیگه تعیین کنی 

آره اونارو هم میتونی بخوری فقط کالریش رو حساب کن 

تو تثبیت تا دوکیلو افزایش طبیعیه و مثلا نیم کیلو رو با یک روز فست میشه کم کرد نگران نباش 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بدون شک قسمت نبوده. ایشالله به امید خدا بهترین روزها پیش روت باشه 😙😙😙

سهایی دلم خیلی شکسته ست.پاهام انقد سنگین شده

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2728

@دوباره_زندگی    

دوستم اصلا غصه نخور هر وقت پستات رو ميبينم ياد خودم ميافتم

مطمئن باش نتيجه ميگيرى 

دكتر حرف خوبى زده بيضه ها خنك باشن واسه تحرك اسپرم عالين

من همسرم فكر كنم نزديك سه ماه هررررر شب به مدت يك ربع يخ ميزاشت 

منم هر وقت ميرفتم دكتر معاينه و سونو ميشدم دكتر ميگفت هيچ مشكلى ندارى و مشكل فقط از طرف همسرت هست

ولى من وقتى شروع كردم به دارو خوردن شيميايى و گياهى براى تقويت خودم و كلى لاغر شدم نتيجه گرفتم

2740
سلام دوستان عزیز.  صبح همگی به خیر🙌🙌

سلام نیکی جونم خوبی دلم برات تنگ شده بود 😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عزیزم ‌  خوبی ‌ . خدا نکنه دلت بشکنه‌ عزیزم . 😙😙

سلام قربونت برم.خوبی فدات؟۷ماه یه دقیقه دل بستم یه دقیقه دل بریدم.آخرشم اینطورشد.دست میزارم رو هرکی آخرش دلم میشکنه

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
عزیزم باید ورزش رو تصویری ببینی تا درست انجامش بدی  تو گوگل سرچ کن ورزش ران و بازو برات تصویری ...

خلی ممنونم عزیزم😘😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عزیزم  ‌ ممنون‌ شما خوبید منم دلم برای همتون تنگولیده😍😍

خوبم مرسی عزیزم

چ خبر؟😊

سلام قربونت برم.خوبی فدات؟۷ماه یه دقیقه دل بستم یه دقیقه دل بریدم.آخرشم اینطورشد.دست میزارم رو هرکی ...

چیشده دوست جونی؟