2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست

سلام نمیدونم چکار کردم ک اینقدر از من بدتون میاد اگ حرفی زدم قصدی نداشتم و صرفا جنبه فان داشته اصلا حالی ازم نمیپرسین باهام قهرین؟؟؟

من سرما خوردم نمیتونم پاشم غذا بدرستم صبحونه نخوردم نهار زنگ زدم برا بچه هام ساندویچ اوردن خودمم ساندویچ خوردم یک ساندویچ سوسیس بندری

۱۰۰۰کالری براش در نظر بگیرم خوبه؟!

و اینکه برا شب یلدا نصف چیز هامو حذف کردم

اولا همشو نمیتونیم بخوریم اصراف میشه

دوما سرما خوردم

سوما گرونیه😫

شام فقط یک نوع خورشت و مرغ بریون

دسر فقط پاناکوتا و ژله بستنی و پاستیل و کیک شکلاتی

میوه انار و سیب و پرتقال و کیوی و هندونه

اجیل هم ک ن فقط تخمه و پفیلا و چیبس و پفک

لعنت ب گرونی ک امسال باید صرفه جویی کنیم

چایی هم با باسلوق خاک بر سر کشمش گرون

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
باشه جیگر تشکر از لطفت 🌹

عزیزم بهشون پیام دادم و گفتم که یکی از دوستام خارج از کشورن و نمیتونه از سیب اپ مانکنو دانلود کنه. جواب دادن فعلا لینک مستقیم نداریم! و هر وقت لینک مستقیم برای آیفون ساختیم اطلاع رسانی میکنیم

یعنی ظاهرا غیر از سیب اپ نمیشه از جای دیگه ای مانکن برای آیفون دان کرد فعلا

گفت اوکی شد اطلاع میدن

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام نمیدونم چکار کردم ک اینقدر از من بدتون میاد اگ حرفی زدم قصدی نداشتم و صرفا جنبه فان داشته اصلا ...

عزيزم ان شالله زود زود خوب بشى

ماشالله واسه يلدا كه كولاك كردى

ان شالله شب يلدا خيلى بهتون خوش بگذره

تنها اشتباهى كردى اين بود مريض بودي ساندويچ بندرى خوردى كه اونم نوش جونت

اره عزیزم نصب کردم ولی غذاهای ما رو نداره مثلاقورمه سبزی و ... ولی جدا جدا میخوام حساب کنم از ای ...

چرا عزیزم داره فینگلیش بنویس khoresh ghorme sabzi میاره همه چی داره البته من ازینا هیچوقت استفاده نکردم من همیشه اجزا غذایی که درست میکنم رو وزن میکنم و جمع میزنم و بعد غذام رو وزن میکنم صد گرمش رو در میارم به نظرم اینجوری دقیق تره

سلام نمیدونم چکار کردم ک اینقدر از من بدتون میاد اگ حرفی زدم قصدی نداشتم و صرفا جنبه فان داشته اصلا ...

اولا که سلام عجیجم دوما که بیخود کردی فک کردی بدمون ازت میاد دختر بیتلبییییتت من درگیر جشن یلدای هانیتا و خرید یلدای خودمم همه صفحاتو نخوندم هروقت رسیدم سری زدم و رفتم نمیدونستم نبودی فدات بشم😚😚دیگه اینجوری فک نکن وقتی بدی در حق کسی نکردی 😒😒👊دمنوش بخور سرماخوردگیت زود خوب بشه عزیزم😍

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2740
عزيزم ان شالله زود زود خوب بشى ماشالله واسه يلدا كه كولاك كردى ان شالله شب يلدا خيلى بهتون خوش بگذ ...

مرررسی😘😘خب گرسنمون بود هیچی نداشتیم حتی نون چی میخوردیم😔

اولا که سلام عجیجم دوما که بیخود کردی فک کردی بدمون ازت میاد دختر بیتلبییییتت من درگیر جشن یلدای هان ...

😘😘😘😘😌😌😌اخ جون تولد

تولدددددش مبارک 

تولد منم هس

فرداشب ک بشه ۲۹ /۹

الهی صدساله بشه

مررررسی😚😚

[QUOTE=77332985]😘😘😘😘😌😌😌اخ جون تولد تولدددددش مبارک  تولد منم هس فرداشب ک بشه ۲۹ /۹ الهی صدساله بشه ...[/QUOTE

عزیزم تولدت مبارک شب یلدا تولد دختر و همسر منم هست😊😊😊

سلام عزیزم میشه بگی قرص چی مصرف میکنین؟؟؟

قرص لیمو وزیره 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
از عطاری بگیرم یا داروخونه ؟

من ازداروخانه گرفتم بخاطر حذف ریزه خواری هام 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍