2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806081 بازدید | 290067 پست
چقدر خوب ب هوس هاتون جواب مثبت ميديد؟؟؟ مكنه هي ميزنم تو سرش ميگم خفه😏

نمیشه که همیشه خفش کنم بعضی وقتا هم ازش استقبال میکنیم 😋😋😋

مثه من تو روز فست گفتم نون نخورم آخر شب زدم داغون کردم پلو خوردم 😲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم یه سوال دارم. من هوس ارده و شیره کردم اما دلم میخواد از هرکدوم دو قاشق بخورم. که در مجموع بشه ...

نه فدات هرچی میخوای بخور فقط از کالریت بالا نزنه چیزایی که هوس میکنی و پرکالرین هم میتونی همینطوری خیلی کم بخوری که هم کالریت بالا نره هم باعث میشه حریص نشی ک یهویی بری سر دیگ پرخوری کنی

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2731
چقدر خوب ب هوس هاتون جواب مثبت ميديد؟؟؟ مكنه هي ميزنم تو سرش ميگم خفه😏

نه من به هوسهام جواب مثبت نمیدم. ارده شیره جنبش فرق میکنه. هردو جزء بهترین ترکیبات برای طبع سرد هستند و برای بدن سرد مزاجها و افزایش متابولیسمشون لازمن. این یه هوس الکی نیست. بلکه لازمه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
نه فدات هرچی میخوای بخور فقط از کالریت بالا نزنه چیزایی که هوس میکنی و پرکالرین هم میتونی همینطوری خ ...

عزیزم میترسم آخه مدتیه سوخت و سازم افت کرده. شایدم همون یکی یه قاشق بخورم

ممنون عزیزم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706