2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805115 بازدید | 290067 پست

[QUOTE=75919057]اره منم سایز برام مهم گلم.کلا دیگ ب نظرم طبیعی باش اخه هفت ماه تلاش کردم فوبیا دارم نکنه همش برگرد...[/QUOT]

نه عزیزم اصلا ناراحت نباش الان وزنت عالیه  صدگرم حالا کمو زیادش تاثیری اینقد نداره برات پس خیالت راحت باشه

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

خدا رو شکر امروز و با ۷۶۳ تا گرفته و ۸و خوردهای سوخته بستیم ، فردا بریم برا وزن کشی ببینیم چه کردیم ، شب همگی خوش ، خوب بخوابین رفقا ⚘

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=75919057]اره منم سایز برام مهم گلم.کلا دیگ ب نظرم طبیعی باش اخه هفت ماه تلاش کردم فوبیا دارم ...

چشممم.دارم سعی میکنم برگردم ب روال طبیعی زندگی و کم خوری کنم و نون و برنج رو رعایت کنم امیدوارم تلاشم جواب بده...یکم سخته برام بعد از این همه مدت.

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
خدا رو شکر امروز و با ۷۶۳ تا گرفته و ۸و خوردهای سوخته بستیم ، فردا بریم برا وزن کشی ببینیم چه کردیم ...

ایشالله خدا بهتون یه نی نی خوشگل بده . منم این روزهارو گذروندم درکت می کنم عزیزم 

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
2728
چشممم.دارم سعی میکنم برگردم ب روال طبیعی زندگی و کم خوری کنم و نون و برنج رو رعایت کنم امیدوارم تلاش ...

منم اوایل تثبیتم همبنجوری بودم ولی الان عادت دارم دوروز برنج بخورم اونم کم و نونم کم کردم فقط صبونه البته پنجشنبه جمعه ها بیستر میخورم چون همه دورهمیم بقیه روزا تنهام کمتر میخورم خلاصع خواهر باید تا آخر عمرمون حواسمون جم باشه 😣😣😣😣

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

ایشالله خدا بهتون یه نی نی خوشگل بده . منم این روزهارو گذروندم درکت می کنم عزیزم 

👌 ممنون بابت دعاتون بانو ⚘امیدوارم همیشه در زندگی شاد باشین 😀

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
منم اوایل تثبیتم همبنجوری بودم ولی الان عادت دارم دوروز برنج بخورم اونم کم و نونم کم کردم فقط صبونه ...

اره خواهررر😁😁😁 😘😘😘😘چقد هم صبحت شدن با شما مریم جون من رو آرومم میکنه💟💟💜

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

بچه ها میخوام سایزمو از اول رژیمم بذارم 😆

تیرماه            10 آذر

دور شکم.  125                110

دور بازو     43                33

دور ران.    70.                59

دور کمر.     110.               96

دور سینه.    129.           118

😆😆😆😆😆😆

2740
بچه ها میخوام سایزمو از اول رژیمم بذارم 😆                ت ...

آفریییین سهاااای با اراده👏👏👏👏👏تبریک دوست جونم😘😘😘

اره خواهررر😁😁😁 😘😘😘😘چقد هم صبحت شدن با شما مریم جون من رو آرومم میکنه💟💟💜

فدای تو منم همینطورم دوست عزیزم خیلی دوست دارم

ما خانوما تا باهم حرف نزنیم آروم نمیشیم منم وقتی اینجام آرامش خاصی دارم انگار از محیط اطرافم دور میشم و شاد هستم😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها میخوام سایزمو از اول رژیمم بذارم 😆                ت ...

واقه تبریک میگم عزیزدلم 😉😉😉😉😉😉😉

همینجوری پیش بری خوشتیپ فامیل میشب چشم جاریو مادر شوهر (بیشعورت، البته به خاطر موضوعی که کفتی میگما ناراحت نشی ) از کاسه دَر میاد🤣🤣🤣🤣🤣

واقه تبریک میگم عزیزدلم 😉😉😉😉😉😉😉 همینجوری پیش بری خوشتیپ فامیل میشب چشم جاریو مادر شوهر (بیشع ...

فدات عزیزممممم😍😍😍😍

بابا راحت باش هرچی دوست داری بگو من بیشتر خوشم میاد😂😂😂😂

آفریییین سهاااای با اراده👏👏👏👏👏تبریک دوست جونم😘😘😘

فدات عزیزمممممم

سمیرا جون واقعا تصور دور  سینه 129 خیلی وحشتناکه ها😂😂😂  با خودم میز تحریر حمل میکردم😂😂😂

2706