2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805815 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم  متاسفانه دو روز پیش مامانم حالش بهم خورد افتاد زمین  پاشم ضربه خورد خیلی گرف ...

سلام شادی جان.

وای چرا اخه. توروخدا خیلی مراقبش باشین.مامانت جوونه؟یا سنش بالاس؟

ب مادرت برس عزیزم.

فقط سعی کن رعایت کنی رژیمتو. ک بعدا دردسر نکشی از اول.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام آجی جووونم ❤❤دل منم خیلی برات تنگ شده بود🌷🌷😘😘  چ خبرا؟

مرسی عزیزممم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

@sepiiiiiideh   سلام سپیده جون خوبی ؟ دلم براتون تنگ شده بود چقدر جاتون خالی بود تو تاپیک😍😍😍😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
2731
@مهدیه24 سلام سرگروه جونم من تقریبا روزای آخر پریودم ولی هنوز لکه بینی دارم انشالله فردا باید وزن کن ...

سلام خوشگلم

تو بعضی ادما متفاوته اگه ورم نداری اشکال نداره وزن کن

اگه هم ورم داری وخودت متوجه هستی که شکمت ورم داره

نه وزن نکن

ولی روزای اول اصلا نباید وزن کرد کاذبه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام سهیلا جون خوبی؟ چ خبرا؟ تگ نمیشی چرا خواهر؟

سلام سپیده جون کجا بودی دختر.

جات خالی بود گلم.

نمیدونم والا از وقتی سایتو تعمیرات کردن من تگ نمیشم😩. سه بار پیام دادم. تگشون کردم. درستش نکردن.😕

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
بچه ها جوونم‌ من از سفر برگشتم لطفا گزارشاتونو از امروز برای من‌بفرستین🌷🌷🌷🌷🌷 از پریناز جونم خی ...

سلاممممممم علیکم خوبی خانم? سفرخوش گذشت؟ دلم برات تنگ شده بود. 😍😘

چشم حتما میفرستیم, واقعا اره پری جونم خیلی کمک میکرد وحواس جمع بود. خخخ تونبودی من پاتک هم زدم. 😑

تاپیک آخرم

چ کنیم گزارش؟؟؟

ما کلا تو کار رژیمیم گزارش مزارش بلد نیستیم.😃

کالریش بالاس😆

سلاممممممم علیکم خوبی خانم? سفرخوش گذشت؟ دلم برات تنگ شده بود. 😍😘 چشم حتما میفرستیم, واقعا اره پر ...

سلام عزیزدلم خوبی؟ قربونت دل منم تنگ شده بود❤❤

چرا؟ حالا فردا کاهشاتون ببینم چجوریه 

سلام فاطمه جون خوبی؟ قربونت عزیزم🌷🌷 چ خبر از رژیمت خوب پیش میره ؟

ممنونم عزیزم خوبم خداروشکر رژیمم خوبه بعضی وقتا انتحاری میزنم هنوز 😂😂😂 هفته پیش ۷۱ و ۹۰۰ بودم

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
سلام سپیده جون کجا بودی دختر. جات خالی بود گلم. نمیدونم والا از وقتی سایتو تعمیرات کردن من تگ ن ...

قربونت عزیزم‌ مسافرت بودم ممنون🌷🌷🌷

اره چند تا از بچه ها هم من تگ کردم تگ نشدن😭

سلام عزیزدلم خوبی؟ قربونت دل منم تنگ شده بود❤❤ چرا؟ حالا فردا کاهشاتون ببینم چجوریه 

افتضاح لابد. 😶😶

قربونت به خوبیت شکر, کجا بودی شیطون؟ منم هی دلم مسافرت میخواد نمیبره منوکسی. 

ایشالله باکمک باز معده گل وگشادموجمع میکنم

@kiarash_mami     سلام عشقم خوبی دلم برات تنگ شده  کیارش خوبه در چه حالین؟!؟ 😍😍😍😍😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪