2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805530 بازدید | 290067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂 اره سالاد فصل 😆😆  فقط نمیدونم اگه سالاد فصل ماستی سسی داره چرا تو کالری شمار ها زدن سال ...

هااا یادم رفته بود روغن زیتونی🤣🤣🤣🤣

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
@donyay_kochak   k  گزارش#   ن=هندوانه ۷۰ گرم+نان لواش ۳ کف دست +پنیر معمولی ۲۰ ...

روز وزش کشی حتما باید بهم بگی من که یادم نمیمونه‌شام ۸۰۰ تا خوردی اونوقت ناهار انقدر کم ای خدا بیشترین کالریتون رو به ناهار اختصاص بدین شااااااااااام سبک بخورین 😭😭😭😭😭من با همتون همین مشکلو دارم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2742
فدای سرت باز مانکن میشی😍😍😍😍😍الان خوبی؟منم یه مدت افسردگی گرفتم رفتم دکتر دارو داد بعد همش خواب ...

نه خوب نیستم شوهرم .....اصلا به فکرم نیست از دستش به این روز افتادم من چه میدونستم افسردگی چیه .بعد کرونا میخام برم دکتر واقعا حالم بده

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
@donyay_kochak     سلاااااام سحری:1 دونه شیرینی +نصف استکان آبمیوه(شرایط خاص بودیم چیزی ...

ممنون گلم به جز شیرینی بقیه خوب بود 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738
واقعا  واي خدا كنه منم بتونم بزارمش كنار مرسي كه گفتي😘😘 فردا شنبس و فسته استارت ترك رو ...

باورکن یعنی من میمردم واسه نون و پنیر و کره و چای شیرین همین الانم عشقمه ولی صبحونه ی چیز دیگه میخورم ک هوس نکنم😂😂😂

توام حتما میتونی 💪💪💪💪💪💪

روز وزش کشی حتما باید بهم بگی من که یادم نمیمونه‌شام ۸۰۰ تا خوردی اونوقت ناهار انقدر کم ای خدا بیشتر ...

چشم سرگروه آخر سر ما تورو پیر میکنیم حرص نخور دیشب من هیچی نخوردم زلزله اومد خیلی ترسیدم فشارم رو ۷ بود امشب شوهرم پیتزا پخت از حال و هوای ترس بیام بیرون 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام شب بخیر #گزارش یه لیوان آب ولرم ناشتا صبحانه:نان سنگک۳۰ گرم +پنیر ۲۹ گرم +یه لیوان چای+یک عد ...

ممنون اکرم جونم عالی ❤

باجه دیدی بلایک😬😬😬

بزار دا 

بروز رسانیم زایمان کرد 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
باورکن یعنی من میمردم واسه نون و پنیر و کره و چای شیرین همین الانم عشقمه ولی صبحونه ی چیز دیگه میخور ...

انقدر دلم برای نون وکره تنگ شده برای چای شیرین 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😔😔😔😔😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706