2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805076 بازدید | 290067 پست

سلام الهه جون مرسی بابت توضیحات فقط یه سوال دارم � بعضی روزها خوب رعایت می‌کنم نان  در حد ۴۰ گرم مصرف می کنم ولی امروز نون نان رو60 گرم مصرف کردم این توی کاهش وزن من تاثیر میزاره یا نه؟

نمیتونم تگت کنم

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون درسته ما داریم اشتباه میگیریم 

چرااشتیاه بگیرین اخهههه گلم؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
[QUOTE=130523559]https://www.ninisite.com/discussion/topic/3578169/تاپیک-ورزش-بامداد-خمار 🔴🔴🔴🔴🔴 ...

عه من دیشب چک کردم همش میومد چرا الان نمیاد ☹️

https://www.instagram.com/tv/B-VCkDrJGFM/?igshid=5tyh1kblhjbf 

ببین این میاد ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
ایشالا اونم زود ترک میکنه  اونجا خونه متری چنده؟

قدت چنده عزیزم ک میخای بشی 50؟؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
سلام الهه جون مرسی بابت توضیحات فقط یه سوال دارم � بعضی روزها خوب رعایت می‌کنم نان  در حد ۴۰ گر ...

سلام گلم

نه عزیزم اشکال نداره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
بله اجی

عزیزم خیییلی کوچیکه نی نی اصلا اینکارو نکن ظلم میکنی به بچت.

فقط مراعات کن.شیرینیجات و غذا های چرب و اینارو محدود کن.ورزش کن.اما رژیم نه.تا بچت غذا خور نشده نه.

من زایمان کردم ۸۳ کیلو بودم

تا ۶ ماهگی بچم با تاپیک همراه بودم اما رژیم نبودم. فقط مراعات میکردم و گاهی هم ورزش.

وقتی شروع کردم رژیمو ۷۹ شده بودم.

همین مراعات کردن و اینکه حواست باشه پرخوری نکنی و شیرینی های مصنوعی رو حذف کنی خودش خیلی بت کمک میکنه

تا انشاالله غذای نی نی رو که شروع کردی رژیمم میتونی بگیری❤

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
چرااشتیاه بگیرین اخهههه گلم؟

😐😐😐😐😑😑😑😑 عزیزم اگه اشتباه بود که بیمار نبودم تاپیک بزنم و کلی مطلب بنویسم و تا الان کسی کاهش نداشت 

چی شد دلت خواست😆 منم دلم خواست

😂😂👍👍

دقیقاااا دلم خواست😁😁👌

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
سلام گلم نه عزیزم اشکال نداره 

ممنون عزیزم

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.
ارررره عزیزم بیا خیلیم خوب😍🙌

فداتشم😍😍😋

گزارش بدم؟؟؟؟🙂🙂

163 عزیزم

واااای50خیلیییی کمه عزیزم.من159هستم پارسال شده بودم53همه میگفتن اسکلت شدی داری میمیری ازلاغری!!!!😂