2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805816 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه بالای ناف رواندازه میگیرن.الان دوسانت پایین ناف رواندازه میزنم

آخه شکم یعنی قسمت زیر ناف که بزرگتره غذا میخوری میاد جلو دیگه.خخخ

کمر هم قسمت باریک چهار سانت بالای ناف دیگه.بقیه نمیدونم چررا اونطوری میگن؟؟؟کمر من 69

ای وای چرا اینجوری میگی سریع با خوردن یک چیز مضر بیخیال میشین ،منم پیتزا خوردم،کیک خوردم بستنی وساند ...

زندگانی جون شما خیلی وقت رژیم گرفتی؟؟

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2731
165.من ازنوجوانی ران وبادسنج داشتم.فک کنم اینقدچربی هاش سفت وقهوه ای شدن که به سختی دارن آب میشن

ما خانوادگی پایین تنه مستعدیم.دیر آب میشه نسبت به شکمم.من پنجاه شم فک کنم همه چیم عالی شه.یعنی میشه..

زندگانی جون شما خیلی وقت رژیم گرفتی؟؟

نه عزیزم بطور جدی از ۲۰ اردیبهشت شروع کردم من باردار بودم ۱۲۰ بودم زایمان کردم شدم ۱۱۵ با کم خوری شدم ۱۰۵ بعد اونم‌ هی بخور ،نخور کردم شدم ۱۰۰ که از اردیبهشت جدی شروع کردم قبلش اصلا پیاده روی نداشتم الان دارم و هفته ای یک کیلو کم میکنم ولی رژیمم رو نمیتونم دقیق رعایت کنم بازم سعی میکنم الانم ۹۲ هستم انشاله باید تا ۶۰ برم دیگه 

نه عزیزم بطور جدی از ۲۰ اردیبهشت شروع کردم من باردار بودم ۱۲۰ بودم زایمان کردم شدم ۱۱۵ با کم خوری شد ...

آفرررررین به تو اردات میشه منم دوستت شم؟؟؟

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
ما خانوادگی پایین تنه مستعدیم.دیر آب میشه نسبت به شکمم.من پنجاه شم فک کنم همه چیم عالی شه.یعنی میشه. ...

واااای ماهم همینطوریم.50عااااااالیه.خداکنه.یه چیزی کشف کردم ازموقعی که چربی های شکمم کمترشده،الان چربی سوزی ران وبادینج شروع شده.توی دوماه سایزرانمواندازه میگرفتم هیچ تعقیری نمی کرد.همین که شکمم کوچیک ترشد،دورانم 4سانت یهوکم شد.آخرین مرحله چربی سوزی بدن فک کنم ران وبادسنجه.آخه من جاهای دیگه چربی ندارم

واااای ماهم همینطوریم.50عااااااالیه.خداکنه.یه چیزی کشف کردم ازموقعی که چربی های شکمم کمترشده،الان چر ...

دقیقن منم همینو کشف کردم که.از موقعیکه شصت شدم رانم و باسسسسن تغییراتش احساس میکنم.چه باحال.خخ

آفرررررین به تو اردات میشه منم دوستت شم؟؟؟

آره عزیزم ولی من به یه دوستمون هم گفتم نمیتونم زیاد بیام سر بزنم معمولا هم خواننده خاموشم چون دوتا بچه دارم یکیش هم شیر خواره،خیلی وقتهام پره ،یعنی هرکی جای من بود با این کمبود خوابی که داشتم تا بچه اش میخوابید اونم میخوابید ولی من پامیشم پیاده روی شده تا سه شب هم راه میرم ولی رژیممو اندازه کالری مجازم میخورم فقط توش هر چی هست دیگه میترسم ضعیف بشم