2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806151 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂بیتلبیییتت اون میک بزنه تفی میشه😂😂😂همون جارو بهتره 

😂😂 خوبه که سوسکا رو هم میکشی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اخااا من سوال دارم سبزیجات پخته شده تو طرف در دار در یخجال بمونه  تا فردا خراب نمیشه؟

نه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@soohaaa     بیا مومونی، اثاث کشی کردم خونه جدید

صدا زدیم بچه هایی ک میدونی کسی یادش نیست صدابزن

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
😐😐😐😐😐تایپیک جدیده.صدات زدم بیای

متوجه نشد ام اولش، بعد شماره صفحه که چشم افتاد، دیدم اومدین خونه جدید

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
گفتیم یه جایی بریم تو نباشی😆

پسرا همشون همینطورین، بی معرفت،

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
مرسی دوستم‌ دارم تمام تلاشمو میکنم یکم انگیزه میخوام و یکم ارامش این چند روزه خیلییییی تحت فشارم 😔 ...

گلم رژیم شکستی؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
خوش بحاااالت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ولی شکمم داره صدا کلاغ درمیاره😭😭😭😭😭😭😭

میخام لاغر کنم من میتونم  وزن ۶۳. هدف اول ۶۰ که نهایتا باید تا آخر آبان بهش برسم  هدف دوم ۵۷ که تا آخر آذر باااااااید بهش برسم و هدف نهایی که واقعا ارزومه بهش برسم ۵۳هستش     امیدوارم همتون به وزن دلخواهتون برسین  
پسرا همشون همینطورین، بی معرفت،

نوکریم😅بقول پسرا البته!خدایی من زودتر صدات زدم!

نوکریم😅بقول پسرا البته!خدایی من زودتر صدات زدم!

بذار بهار بیاد بهش میگم، باهات کات کنه

ولی شکمم داره صدا کلاغ درمیاره😭😭😭😭😭😭😭

منم .تازه ۲۹۰کالری خوردم.هی باخودم میگفم بکنمش فست.ب جبران دیروز.دوباره میگم دل پنیرخامه ای تو یخچال نشکنم!نمیدونم دل خودمو بشکنم یا اونو؟

2706