2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805087 بازدید | 290067 پست
@زی_زی_گولووو   آسی پولیکا بیا ننه از رو فیلم نمیتونی تشخیص بدی 😅

سلام عزیزم

فیلم مگه میشه بفرستی🤔 بزار ببینم😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بامدادخمار    

الهه چقد اضاف کردی خانم مانکن😁😁😁،؟؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2731

غذای_رژیمی#  

‍ ‍ ‍

۲۷👌👌 خرداد 1398

✅ناشتا 2 قاشق آبلیمو+ 2 لیوان آب گرم
🧀 #صبحانه :  نان سنگک+  تخم مرغ ابپز+خرما+یک فنجان قهوه

🍏 #میان_وعده :یک لیوان شیر کم چرب+یک عدد میوه،یا خرما یا کشمش

💚قبل از ناهار 2 لیوان آب
🍄 #ناهار: سالاد بدون سس به هرمیزان که میل دارید + کوکوسیب زمینی کم روغن+ گوجه کبابی+سبزیجات دلخواه

☕️میان وعده #عصر :چای سبز + چاشنی دلخواه

💙نیم ساعت قبل از شام 1 لیوان آب
🍟 #شام:سالادبدون سس به هرمیزان که میل دارید  + خوراک لوبیا+ نان سنگک

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
هنوز ۲۴ ساعت نشده که نیستشا😅

مانیا جان من دیگه با اون أپ ها کار نمیکنم فقط هوازی میرم وقتی شدم ۶۰تا شروع میکنم به انجام دادن حرکات قدرتی گلم...حالا از این هفته هی مقدار هوازیا رو هفته به هفته بیشتر میکنم...این هفته ۵۰تا طناب...۱۵مین حلقه و ۲۰۰۰قدم رو اضافه کردم ...اینم برنامه امروزم گلم...👇

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
2740

سلام بچه ها خوبید میگم  من امروز  یا فردا پری میشم امروز رفتم رو ترازو  کم ک نکدوم یکی اضافم کردم  چکار کنم بچه بنظر شما کاذب بوده گلاب ب روتون دشوری هم نرفته بودم و فستمم خراب کرده بودم 😢😢😢😢😢😢😢😢😢یعنی چی بوده واقعی ؟؟؟؟؟؟؟؟

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 
@سارابانووووو     عزیزم‌ نه نزدبک‌پری نیستم یبوست دارم  دیروزم فست نبودم ۶۸.۸ بو ...

خب همون یبوست خودش کلیه😣

۱۰۰گرم که چیزی نیس حرص میخوری خوشگلم😘

آذر من این هفته میخوام بترکونم💪 خدارو چه دیدی شاید یکشنبه هفته بعد بیام تو دهه۶۰😱😍😍😍😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

[QUOTE=93861418]جدول وزن کشی چرا نیس ☹  من چند روزیه شروع کردم ب رژیم و کم خوری. وزن اولیه 72 وزن هدف 60 ان ...[/QUOTE

وزنتو تو تاپیک وزن تو تاپیکای استارتر بنویس

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
صبح همگی بخیر فیتنسیااااااا🙆🙆🙆 روز فستتون بخیر وخوشی برنامه غذایی من برای روز فست🙋🙋🙋🙋 صبحا ...

دمت گرم بخدا با این کاهش وزنات من 69 و 70 گیر کردم 😢😢😢😢

میخوایی چی باشه خو معلومه کاذبه دیگه

فداتشم من خدا از دهنت بشنوه  حالا این یه شنبه برم ببینم چی شده 😢😢😢

2706