2737
2739
عنوان

کسی بوده زردی بچش طولانی بشه

5042 بازدید | 46 پست

پسر من روز ۴ ام زردیش ۱۲ بود تا وقتی که ۳۶ روزش بود و زردیش شد ۹.6 دکتر گفت این زردی طول کشیده است و احتمالا به شیر شما زردی داره ۴۸ ساعت شیرت رو قطع کن و شیر خشک بده منم انجام دادم ولی هنوز پسرم زرده ديگه نمیدونم چه کنم کسی تجربه داره زردی بچش انقدر طولانی بشه

عناب و ترنجبین رو امتحان کردی؟ دادی بخوره؟ 

با عرق کاسنی حمومش کن 

توی کلم برگ با قنداق پیچوندیش؟ 

زیر مهتابی گذاشتیش؟ 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام هزیزم من پسرم 58روز زردی داشت اخر بارم 40روزگیش 8بود خیلی زرد بود دیگ ی بنده خداگفت اب انار بخور خیلی خوبه میره توشیرت زردیش میره منم تابستون بود اب انارنبود صنعتیا 5.6تاگرفتم تو دوروز خوردم باورت میشه تو دوروز بچم شد عین گچ سفید سفید.من تجربمو گفتم نطر علمی ندارم.اگرم اب انار طبیعی خوردی چون برا رحمت بده بزار تو هوای اتاق یکم گرم باشه یکمم شکر بزن ترش نخور

الله⁦❤️⁩
2738
عناب و ترنجبین رو امتحان کردی؟ دادی بخوره؟  با عرق کاسنی حمومش کن  توی کلم برگ با قنداق ...

پسر من روزی ۶ بار پی پی میکنه دکتر گفت ترنجبین بدی اسهال میشه ولی یکبار دستگاه گرفتیم که زردیش از ۱۲ شد ۹ ولی بعدش دوباره شد ۱۱ و تا الان که ۹.6 شده

الان پسرم ۴۵ روزشه دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم ازمایش عفونت ادراری و تیرویید هم دادم که مشکلی نبوده

منم تمام اون ازمایشارو دادم گذاشتم زیر دستگاه 4روز تمام.قطره شیر خشت گرفتم 30تمن دادم خود شیرخشت عناب همه چی امتحان کردم .تاخودم اب انار خوردم دوروز نشد بچم سفید سعید شد

الله⁦❤️⁩
با پودر سدر منظورت هست؟

بله از عطاری گرفتم مثل حنا درست میکردم میزدم به بدنش خیلی خوب بود

من امتحان نکردم ولی میگن گوششو بدی تیغ بزنن خیلی خوبه

تورا باید درسفره گذاشت کنار نان ونمک چون تو برکت خانه ایی عشقم
2706