2737
2734
عنوان

وااااای خدا😭😭😭😭😭😭😭

296 بازدید | 17 پست

کرم سیکافت اون دکتر برام تجویزکرده واسه ازبین بردن جای خال حالا صورتم وحشتناک جوش زده حتی گردنم هرروزم بیشترمیشه نمیدونم چکارکنم انگار توی جوشاش ابداره بخدا قرمز شبیه تاول چکارکنم راهنماییم کنین لطفا😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏

نزن

فورا برو دكتر

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فكر كنم حساسيت داشتي بهش

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2740
چرا؟؟😞😞😢😢

حساسيت داشتي خدايي نكرده بدتر ميشه يا جاش مي مونه،از جا معتبر خريدي ؟جديدن داروها تقلبي زياد

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
شما همون اول بسم الله جوش باید میرفتی دکتر عزیزم سرخود کاری نکن

دیروز وامروز زیاد شده امروز خیلیی بیشتر شده یهویی گردنمم زده

حساسيت داشتي خدايي نكرده بدتر ميشه يا جاش مي مونه،از جا معتبر خريدي ؟جديدن داروها تقلبي زياد

اره خوده دکتره گفت ازکجابخرم منم همونجارفتم مسافرتم درپیش دارم

2706