2737
2734
عنوان

کیا مثه من از همسرشون جدا میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 112106 بازدید | 1419 پست

منم مخالف جدا خوابیدنم 

اما الان مادربزرگ و پدربزرگم جدا میخوابن مامان و بابای خودم جدا هستند البته مادر خواب سبک پدر خرو پفی ....

نمیدونم والا چی بگم دوام زندگی به اینها هست یا نه ...‌

اما به نطرم خیلی فرق داره جدا خوابیدنی که با دلخوشی و اسایش و اشتی بین زن و شوهر هست با جدا خوابیدنی که بر اثر قهر صورت میگیره اون جدا خوابیدنه فاصله میندازه

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی مقاله های روانشناسی بهترین سنو واسه جدا کردن ۶ ماهگی میدونن اگه حریم خصوصیتون واستون مهم باشه ...

فقط شیر دادن نیست ،میدونی اگه بچه یهو تب چهل درجه کنه و شما نفهمی چی میشه ،میدونی تب بیشتر آخر شب اتفاق نیفته و باید تا صبح چکش کنی ،چند شب پیش دیدم بچم حالت ناله ضعیف داره یهو دست گزاشتم مثه کوره می‌سوخت ،چهل درجه تا تشنج چیزی نیست اگه ازش دور بودم معلوم نبود در کمتر از دقیقه چی میشد،اینه فلسفه ی مادر شدن  

2731
همسر من ی بار تو عقد میگفت -فری😁😁هیچ موقع و هیچ موقع حتی اگه بدترین دعواهارو کردیم تنتو از من جدا ...

مام بعضی وقتا شکرآبیم بعد شب بغل هم میخوابیم دوباره صبح به شکرآبیمون ادامه میدیم

خودمم‌ میمونم تو کار خودمون😂

2740
فقط شیر دادن نیست ،میدونی اگه بچه یهو تب چهل درجه کنه و شما نفهمی چی میشه ،میدونی تب بیشتر آخر شب ات ...

ولی دوستم یه جور حرف میزنی انگار تنها مادره تو سایتی

میلیاردها میلیارد مادر تو دنیا وجود داره

بنظرم فقط میخوای اشتباهتو توجیه کنی

اگه تاپیک زدی که اعلام کنی جدا میخوابی. اوکی آفرین

ولی اگه راهکار میخوای دیگه پافشاری رو اشتباهاتت نکن

بابا جون دست بردار  بهونه نیاررر  دختررر بخدا همه بچه دار میشن والا خانواده های ما با ۴ ...

نمیدونم،شاید اولویت من بچه بوده ،فقط اینو میدونم دیگه عنررررا بچه دار نخواهم شد چون واقعا خودم و همسرم فراموش شدیم 

مام بعضی وقتا شکرآبیم بعد شب بغل هم میخوابیم دوباره صبح به شکرآبیمون ادامه میدیم خودمم‌ میمونم تو ک ...

اره همسر من میگه ادم که شبا قهر نمیکنه صبح پاشدی دوباره قهر کن فعلا بیا بغلم تا خوابم ببره😆همین باعث آشتیمون میشه

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2706