2733
2739

ترنس؟؟؟

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢

این بیماری که افکار مختلف به ذهن هجوم میارن یا شخص فکر میکنه کسی توی سرش مدام داره باهاش حرف میزنه ...گاهی شاده گاهی غمگین

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوقطبى ها دو تا فاز شخصيتى دارن گاهى افسرده هستند گاهى بيش از حد سرخوش و به اصطلاح مانيك

افسردگى رو خيلى ها ميشناسن

ولى فاز مانيك علائمش اينه

سرخوشى

پرحرفى

از اين شاخه به اين شاخه پريدن تو حرف زدن

ولخرجى

تمايلات مذهبى بالا با توجه به اعتقادات قبلى

تمايلات جنسى بالا

خودبزرگ بينى

توهم شنيدارى يا ديدارى

اضطراب و بيقرارى 

پرخاشگرى گاهى

2738
فک کنم مادرشوهره من داشته باشه🤔🤔🤔🤔

😁😁😁😁😁

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
بله عزيزم سوالت چيه؟

یکی از اطرافیان نزدیکم دو سال پیش چند روز حسابی بهم ریخت از لحاظ روحی ...اینطور که مثلا پیشم مینشست میگفت بیا از بچگیمون حرف بزنیم در حالی که طرف بیست و هفت سالش بود و موقعیت کاری خیلی خوبی داشت نسبت به همسناش یا همش میخواست سرش روب پای مامان باشه

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

عزیزم الان شما درباره چند تا اختلال حرف زدی ما اختلال دو شخصیتی نداریم بهش میگیم چند شخصیتی که اون در مورد شخصیه که چند شخصیت داره با اسم و خصوصیات مختلف ولی هیچ کدوم از اون یکی خبری ندارن. دومی اختلال اسکیزوفرنی که فرد میشنوه یا میبینه کسی باهاش حرف میزنه. سومی اختلال دوقطبی که فرد گاهی افسرده و گاهی شاد هست

2706