2733
2739
عنوان

فرزند چهارم

| مشاهده متن کامل بحث + 12613 بازدید | 297 پست
ای خواهر اونقدر از این دعاها کردن و کردم و نشد اون قدر گفتن دلمون برات روشنِ ولی بازم نشد مدام ب خ ...

عزیزم چقدر برات ناراحت شدم 

از مرخصی که دربیام سر نماز دعا میکنم برات 

اگر میتونستی اسمتو بگی که بهتر اگرم نگفتی خدا که خودش خبر داره بازم دعا میکنم برات 

الآنم صلوات فرستادم 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با خوندن کامنتت دارم بلند بلند گریه می کنم بخدا انگار سینم رو شکافتی و غمم رو توی قلبم دیدی احساس ...

عزیزم قلبم هزارتیکه شدوقتی کامنتت خوندم الهی به حق پهلوی شکسته زهراخدابهت یه بچه سالم وصالح بده طعم شیرین بچه دارشدن حس کنی هرچن همش میگم خدایاهرچی به صلاحه برامون رقم بخوره واقعاسخته کمبودیچیزی وحس کنی خودم سیدم برات دعامیکنم خدابه زودی زودخوشحالت کنه

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
2731
ان شاءالله که خدابه خودت بده....ازلطف خداهیچ وقت ناامیدنشو.....

خدا نیست لااقل برای من🥲

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
الان هم وقتی دوتا وروجکم شیطونی میکنن از خوشحال دلم غنج میره چون برای دختر بزرگترم همه چیزم حسرت شده ...

الهی خدا حفظشون کنه براتون

الهی ذوقشون رو بزنی همیشه توی همه ی زمینه ها

اللهم صل علی محمد و آل محمد

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه
نه عزیزم چرا نخوام ،آن شا ا..خدا بشما هم به موقعش عطا میکنه،بخدا من فقط تایپیک زدم که سرنوشتمو بگم ق ...

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
هردوضعیف بودیم من تنبلی داشتم همسرم هم تحرک اسپرمش کم بودهمینطورتعدادش.....

چرا از جنین اهدایی استفاده نمیکنید؟؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
عزیزم چقدر برات ناراحت شدم  از مرخصی که دربیام سر نماز دعا میکنم برات  اگر میتونستی اسمت ...

منم برای هر کسی ک لایک کنه کامنتام رو صلوات فرستادم

مرسی ک دعام کردین

الهی خدا بهتون عزت و ثروت و سلامتی بده

اللهم صل علی محمد و آل محمد

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه
الان هم وقتی دوتا وروجکم شیطونی میکنن از خوشحال دلم غنج میره چون برای دختر بزرگترم همه چیزم حسرت شده ...

چند سالشه دختربزرگتون؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
😔😔😔😔😔چقدر زود قضاوت میکنید

عزیزم الهی بسلامتی ودل خوش بغلش کنی هرچی صلاحه رقم بخوره خدادیده بچه مریضت ازخودت دورنکردی دلت شادکردالهی بچه بزرگت هم زودی خوب بشه هرکس ارزوی مادرشدن داره به ارزوش برسه

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
2706