2733
2734
عنوان

دوربين عكاسي براي عكس هاي روزمره ميخام

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 19 پست
الان منم عکاس نیستم ولی مسافرتی جایی میرم یا از دخترام  میشه با سه تومن بخرم که به دردم بخوره ...

اره بابا با٣تومن ي خوب ميتوني بخري

فقط از اين مدل هاي اسباب بازي ك مد شده چاپ ميكنه نخر ب درد نميخوره 

من قيمت مناسب تر ميخام عزيزم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
اره بابا با٣تومن ي خوب ميتوني بخري فقط از اين مدل هاي اسباب بازي ك مد شده چاپ ميكنه نخر ب درد نميخو ...

ممنون عزیزم‌عید میخواستم بخرم یک وپونصد خیلی تعریف میکردن نخریدم الان فکر کنم خیلی بالا بشه 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلم کلاس اولم 

عزيزدلم😍❤️پس حسابي اذيتت ميكنن اين شيطونا كلاس اولي

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2731