2737
2734

من یه دختر ده ساله و پسر شش ساله دارم ولی رابطم باهاشون خیلی بده همیشه نسبت بهشون حس عصبانیت وخشم دارم دلم میخواد مهربون باشم ولی اینقدر زجرم میدن که نمیشه

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
سلام منوی دختر ۱۷ماهه دارم فوق العاده شلوغ بازیگوش من وقتی کار خطر ناکی میکنه عصبی میشم داد میزنم زد ...

دخترمنم کار خطرناک زیاد میکنه تازگیا تو خونه واقعا اعصابم نمیکشه دیروز خود ب خود نشسته باچیغ گریه میکنه نیم ساعت بکوب هرچی خواستم ارومش کنم انگار ن انگار اخرش داد زدم و دوتا هم زدم رو باسنش بعدا پشیمون شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فرشته ۲۳ساله  ۵ساله ازدواج کردم پسرم ۲سالو ۸ماهشه و من بشدت آدم عصبی و بیقراری هستم و اصلا رابطه خوبی با بچم ندارم ی وقتای حالم از خودم بهم میخوره 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

من 32سالمه یه پسر 13ساله دارم تو کودکیش خیلی زدمش مشکلاتم زیاد بود اعصابم داغون بود رواین طفل معصوم خالی میکردم که الان چندساله مثل سگ در حد مرررررگ پشیمونم خیلی نازشومیکشم الان ولی فکرنکنم بتونم خودمو ببخشم و اون کتکهایی که من به این بچه زدم جبران بشه عذاب وجدان میکشدم 

2731

منم سرِ غذا نخوردن پسرم خیلی عصبی شده بودم و خرص میخوردم و طفلکم حرص میدادم تا رفتم دکتر و قرص آسنترا۵۰ و پرانول داد بهم.دیگه صبور و با حوصله شدم.خیلی هم رابطم با پسرم عالیه.پیشنهاد میکنم برید روانشناس یا مشاوره.روی من که خیلی تاثیر مثبت داشت.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
من 32سالمه یه پسر 13ساله دارم تو کودکیش خیلی زدمش مشکلاتم زیاد بود اعصابم داغون بود رواین طفل معصوم ...

الان رابطه ت با پسرت چطوره؟

پسرت رفتارش خوبه؟خشن نشده؟يا لجبازوضعين درسيش چطور؟

ببخشيد خيلي سؤال كردم!آخه يكي از نزديكانم شرايط شما رو داره واسه همين پرسيدم

بهشت اجباری
سلام دوستان همیشه دوست داشتم این حرفارو به کسی بگم البته گفتم ولی بهم گفت آفرین چقدرخدادوست داره امت ...

من فك ميكنم همونجور مه خودت گفتي خيلييي خسته اي اگه بتوني از كسي كمك بگيري كه حداقل چندساعت تو روز كمكت باشه خيلي خوبه و اگه شرايطشو داري يه نفر بياد هزچندروز يه بزار ماراي خونه رو انجام بده كه شما حداقل وقت بيشتري براي بچت داشته باشي خوبي

يا اينكه از شوهرت كمك بخواي

راستش مامانا هم خيلي خسته ميشن هم ماراي خونه هم بچه خب گاهي كم ميارن ولازمه كه اطرافيان كمكشون كنن

بهشت اجباری
من فك ميكنم همونجور مه خودت گفتي خيلييي خسته اي اگه بتوني از كسي كمك بگيري كه حداقل چندساعت تو روز ك ...

ممنون عزیزم که ریپلای کردین ... واقعا خسته ام اما بازم شکرخدا که بچم حالش خوبه بعضی وقتا کم میارم همسرم اگه بهش بگم کاری رو انجام بده کمک میکنه اما درکل بصورت خودجوش نه نمیدونه چی کنه تا قبل کرونا خب میرفتم خونه مادرم کمکم بودن اما خب باز پسرم وابستتگیش زیاده مهدهم بردمش وحشت شدید داشت از جداشدن نتونست بره پیش بچه ها و خیلی بدتر شد نسبت به قبل واقعا نمیدونم چی کنم ...

2740
خانم.معصومه پسر شما چندیاله است و.چه چالشهایی داره..پسر من علاوه بررفتارای بدش...بهداشت فردیش دیوونم ...

راجع به مسواك زدن من هيچ وقت به دختر بزرگم(٥سالشه)نگفتم بايد مسواك بزني اصلا هيچي بش نگفتم أما خودش از وقتي كه خيلي كوچيك بود دوست داشت منو موقع مسواك زدن ببينه و منم هميشه واسش ادا درميآوردم كه بخنده!!😁😁وجالبه كه الان خودش از ما ميخواد كه مسواكشو آماده كنيم وخيلي به اينكار علاقه داره

واسه حموم هم از بچگي با بازي و أسباب بازي و اينجور چيزا حمومش كردم الان هردوتا بچه هام عاشق حمام كردن هستن موچيكه يه سال و نيمش هست كلا هرچيزي رو با بازي كردن به بچه ها يادبديم اثرش بيشتره

گفتم شايد تجربه من به دردتون بخوره

بهشت اجباری
ممنون عزیزم که ریپلای کردین ... واقعا خسته ام اما بازم شکرخدا که بچم حالش خوبه بعضی وقتا کم میارم هم ...

آخي اين كرونا مشكل همه مونه!!!بيشتر والدين با بچه هاشون دچار مشكل شدن خب طبيعيه ديگه بچه همش تو خونه س جايي نيست كه انرژي تخليه كنه چاره اي جز صبر نداريم!!!😩😩😩

بهشت اجباری
آخي اين كرونا مشكل همه مونه!!!بيشتر والدين با بچه هاشون دچار مشكل شدن خب طبيعيه ديگه بچه همش تو خونه ...

آخه فقط درزمان کرونا نیست من چندوقته این خستگی مفرط تو وجودمه دلم میخواد ساعتها تنها باشم مغزم به آرامش برسه ولی شدنی نیست خدا خودش کمکمون کنه ...

آخه فقط درزمان کرونا نیست من چندوقته این خستگی مفرط تو وجودمه دلم میخواد ساعتها تنها باشم مغزم به آر ...

عزيزم فك كنم افسردگي داري تاحالا پيش روانشناس يا روانپزشك رفتي خيليا نتيجه گرفتن راستش من خودمم كم بيش همينجوريم احساس هدر رفتن زندگيم داره نابودم ميكنه ميخوام بعد از تموم شدن اين كرونا لعنتي برم پيش روانشناس!!!البته اين تصميم بعد از كلي كلنجار رفتن با خودم و كش و قوي هاييي بسييييييار بوده

بهشت اجباری
عزيزم فك كنم افسردگي داري تاحالا پيش روانشناس يا روانپزشك رفتي خيليا نتيجه گرفتن راستش من خودمم كم ب ...

باورت میشه من خودم به اطرافیان مشاوره میدم؟ البته مشاوره هم رفتم کاملا بیخود بود ... هیچکس متوجه حال من نمیشه چون درظاهر عالی ام همه غبطه میخورن و تحسینم میکنن باوجود اینهمه سختی باز شادم اما نمیدونن که از درون خالی شدم دلم استراحت میخواد اونم از نوع تنهایی ...

الان رابطه ت با پسرت چطوره؟ پسرت رفتارش خوبه؟خشن نشده؟يا لجبازوضعين درسيش چطور؟ ببخشيد خيلي سؤال ك ...

الان حدود 5سالی میشه سعی کردم دست روش بلند نکنم خیلی بهش محبت میکنم اصلا پرخاش نمیکنه رابطه اش بامن و پدرش خوبه جرف گوش میکنه ولی اعتماد به نفسش در حد صفرررررررخجالتی کم رو درضمن با دخترم که 16ماه ازش کوچیکتره اصلا نمیسازه همش دعوا میکنه و داد میزنه سرش

الان رابطه ت با پسرت چطوره؟ پسرت رفتارش خوبه؟خشن نشده؟يا لجبازوضعين درسيش چطور؟ ببخشيد خيلي سؤال ك ...

درضمن خیلی استرسیه خیلی از همه چیز واهمه داره یه امتحان ساده هم داشته باشه دلشوره پدرشو درمیاره از ااسترس زیاد لبهاشو همیشه گاز میگیره همیشه لبهاش زخمیه بس که میجووه هرشب چرب میکنم خودم روغن میزنم