2733
2734

سلام منم مادر دوتا وروجك هستم يه پسر ٣/٥ساله يه دختر ١٨ماهه

واقعا خستم روحم خييييلي داغونه جسمم كه بماند 

من تنهام مادرم اصلا به فكرم نيست و روزو شب غصه ميخورم چه شانسي دارم من و از همه بدتر خواهر هم ندارم و باز از همه بدتر كه شوهرم شغلشو تغيير داده و تمركزش رو شغلو پولو منم حرفي نميزنم و تو خودم ميريزم خيلي دوست دارم پسرمو مهد ببرم همه ميگن مريض ميشه بلاي جونت ميشن بيرون نميرم زياد كم خريد ميكنم .... زود عصبي ميشم همه كارها به عهده منه خريدام اينترنتي هستش .... حسابدار خونه منم كلا خيلي بهم سخت ميگذره همه به فكر خودشون هستن ☹️

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوو تاپیک واسه دوازده سال پیشه😮

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂