2737
2739
واقعا بدم میاد از اون نی نی سایتی هایی که وقتی میگی بچم فلانه، میگن قاشق داغ بذار رو دستش یا کتکش بز ...

اره واقعا

همسایه ما قاشقو داغ کرده بدون اینکه دخترش بفهمه گذاشته رو انگشتای پا ودستش😢

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من بچم بیس روزه به دنیا اومده اصن حوصله گریه کردناشو ندارم یه ذره گریه میکنه زود عصبی میشم کلا ادم کم حوصله و کم صبری هستم واسه کوچکترین چیز عصبی میشم زود از قبل هم اینجوری بودم چیکار کنم واسه بچم بتونم صبورتر باشم

وایی چه دردی کشیده طفلک

اره من کلی گریه کردم

نمیدونم چطور دلشون میاد

قاشقو گذاشته درست روی جای حساس وپوست نازک پاش

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2731

سلام مامانای مهربون .من ۲۳سالمه ی دختر ۳سال و نیمه دارم.ی مشکل واقعا ناراحتت کننده دیروز پیش اومد.تو گروه دوستانه ی فیلمی بود جلو بچه پدر مادر رابطه داشتن تو وان حمام بعد من دوستام داشتیم نظر میدادیم یادم از این فیلمه رفت حذفش کنم بعد فرداش دخترم تو گالری گوشیم نگا عکسا میکرد بعد من یاد فیلمه افتادوم زود رفتم ببینم حذفه یا ن یهو دخترم تو گالری دراومد گوشیه قفل کرد.اون فیلمو دیده بود بهش گفتم مامان اون فیلمه دیدی پسر کوچولو داشت اب بازی میکرد گفت اره .دیگه با شعر حسنی بهش گفتم که داشتن حمام میکردن لیف میکشیده مامانشو و سرگرم بازیش کردم یادش بره.اما خودم هنوز تو فکرشم و خودمو نفرین میکنم بخاطر سهل انگاری خودم ک پاکش نکردم.بنظرتون دخترم چ میفهمه که میدونست فیلمه زشته زود تو گوشی دروامد؟

شیطونه؟

نه بابا گفته خونه رو تمیز کن این تمیز نکرده😐چهارسالشه

2738
سلام ان شالله هنگی خوب باشین من یه پسر 3/9ماهه دارم اول خیلی خوب بودم حتی کوچیک ترین چیزی هم بهش نمی ...

دوست گلم شما اگه تغییر احوالتون ناگهانی بوده و تا این حده که از آب خواستن کوچولوت عصبی میشی حتما باید ریشه ایی به فکر درمان خودت باشی ممکنه خدای نکرده افسردگی داشته باشی 

همینطور که بارها تو این تاپیک دوستان اشاره کردن تو تاریخای نزدیک پریودت خیلی مواظب باش که خشمت رو کنترل کنی 

برای آروم کردن خودت هر کاری که نیازه بکن از دوش روزانه گرفته تا خوردن دم نوش های آرام بخش یا رژیم غدایی سالم یا مثلا پیاده روی و قدم زدن روزانه و هر کار دیگه که آرومت میکنه

بچه ها بر خلاف تصور ما هر چقدر که بزرگتر میشن چالش های بیشتری خواهند داشت پس منتظر روزی نباید باشیم که لم بدیم و بزرگ شدن بچه ها رو تماشا کنیم 

بچه داری در کنار لذت و شیرینیش زحمت داره اینو اگه بتونیم بپذیریم بهتر با خستگی ها و بحران های رو به رو میشیم 

الان تا کوچولوت هنوز کوچیکه شروع کن و آستانه تحملت رو بالا ببر عزیزم امیدوارم موفق باشید

لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
دیگه ماشالله بچه ها ی شما بزرگ شدن نه؟عجب تاپیک قدیمی خوبی 

آره عزیزم پسرم الان دیگه ده سالشه البته من باردارم دوباره   

واقعا بدم میاد از اون نی نی سایتی هایی که وقتی میگی بچم فلانه، میگن قاشق داغ بذار رو دستش یا کتکش بز ...

منم موافقم کاملا ،خیلی بده واقعا مادری رو تشویق به خشونت کردن

اره واقعا همسایه ما قاشقو داغ کرده بدون اینکه دخترش بفهمه گذاشته رو انگشتای پا ودستش😢

این جور تنبیه ها یه قصاوت قلب یا یه نادونی ویژه نیاز داره که به ندرت بعضی مادرا دارن بعضی از مادرا در قدیم از روی عدم اطلاعات اینکارو میکردن ولی این روزگار با این همه اطلاع رسانی درباره عواقب کتک زدن بچه ها عجیبه دیدن این جور چیزا

واقعا نمیدونم چی میشه گفت بهشون ولی امیدوارم خدا کمکشون کنه 

2706