2737
2734
عنوان

بلااااخره جنسیت نی نی منم مشخص شد..هوووراااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 69 پست
الان ۱۶ هفته هستم ...سونوی ان تی رفتم احتمال دختر داد...ولی صد در صد نگفت ...

انشالله به سلامتی باشه.. معمولا همون احتمالی که ان تی میده درسته.. کی باید بری انومالی؟؟

منکه تا جنسیت مشخص شد برام یه قرن گذشت خیلی کنجکاو بودم بدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله به سلامتی باشه.. معمولا همون احتمالی که ان تی میده درسته.. کی باید بری انومالی؟؟  منکه ...

آنومالی حدود دو هفته دیگه ...ولی آزمایش سل فری دادم که جنسیتش  رو هم زودتر از آنومالی میفهمم ...یه دختر ناز دارم دوست داشتم یه پسر هم داشته باشم...ولی تا خواست خدا نباشه نمیشه

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
گفت احتمال اینکه پسر باشه بیشتر از دختره.. بعد پرسیدم یعنی پسره... گفت نهههه هنوز احتماله..

بسلامتی گلم بمنم گفت احتمالا پسره اطمینان نکردم دو هفته ی دیگه سونو دارم 

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪
2728
آنومالی حدود دو هفته دیگه ...ولی آزمایش سل فری دادم که جنسیتش  رو هم زودتر از آنومالی میفهمم .. ...

عزیز دلم... انشااله که هر چی هست سالم باشه و قدمش خیر... خدا نه بخیله و نه حسود پسر هم بهت میده. آزمایش سل فری واسه چی؟؟؟

سونو ان تی گفت احتمال اینکه پسر باشه بیشتر از دختره. دو هفته بعدش دور نافم درد میکرد دوباره رفتم سون ...

منم دقیق عین شمام 

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪
عزیز دلم... انشااله که هر چی هست سالم باشه و قدمش خیر... خدا نه بخیله و نه حسود پسر هم بهت میده. آزم ...

مرسی عزیزم...عدد ان تی ۲/۲  بود دکترم گفت آز بدی بهتره 

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
2738
سلام مبارک باشه انشالله قدمش خیر باشه منم علایمم بیشتر شبیه تو هست هفته بعد سونو انومالی دارم  ...

والا من الان که حرکاتشو حس میکنم همه طرف هستش.. ولی اولا بیشتر پایین شکم و طرف چپ حسش میکردم.. ولی الان بیشتر طرف راسته.. نمیدونم والا..

مشخص شده نی نیت چیه؟

نه دو سه هفته ی دیگه سونو آنومالی دارم تا خدا چی بخواد ولی حس ششمم میگه پسره 

مرسی عزیزم...عدد ان تی ۲/۲  بود دکترم گفت آز بدی بهتره

گلم زیر 3/5 مشکلی نیست استرس نگیر برا ایکه خیالت راحت بشه آمینوسنتزو بده