2737
2734
عنوان

بلااااخره جنسیت نی نی منم مشخص شد..هوووراااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 69 پست
گلم زیر 3/5 مشکلی نیست استرس نگیر برا ایکه خیالت راحت بشه آمینوسنتزو بده

مرسی عزیزم ...چون خیلی بالا نبود دکترم گفت همون سل فری کافیه ...هفته دیگه جوابش میاد 

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم حسم بهم از همون اول میگفت پسره..  هر چی باشه انشالله سالم و صالح باشه و قدمش خیر..

ان شاالله، ايشالا زایمان راحتی داشته باشیم و نی نی هامون صحیح و سالم بیان بغلمون

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪
سونوی ان تی رفتی هم احتمالی گفتن پسره ؟  من رفتم گفتن احتمالن پسره ولی تا آنومالی 4 هفته مونده ...

سونو ان تی گفت احتمال اینکه پسر باشه بیشتر از دختره..

منم این چهار هفته از سونو ان تی تا سونو انومالی مثل 4سال گذشت..

2731
مرسی عزیزم ...چون خیلی بالا نبود دکترم گفت همون سل فری کافیه ...هفته دیگه جوابش میاد 

ايشالا بلا دوره ،من با نی  نی م زیاد حرف میزنم حتما ميگم برا دوستش دعا کنه ايشالا که مشکلی نیست این عددا همه احتماله قطعی نیست

اميرحسين مادر،به زندگی مامان و بابا خوش اومدی بادل معصومت برا همه مادرای منتظر نی نی دعا کن عزیزدلم "خدایا هزاران مرتبه شکرت"👪
ايشالا بلا دوره ،من با نی  نی م زیاد حرف میزنم حتما ميگم برا دوستش دعا کنه ايشالا که مشکلی نیست ...

مرررسی عزیزم ...ایشالله نی نی شما هم صحیح و سلامت به دنیا بیاد😙😙

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
سونو ان تی گفت احتمال اینکه پسر باشه بیشتر از دختره.. منم این چهار هفته از سونو ان تی تا سونو انوما ...

مبارک باشه خوش به حالت راحت شدی از برزخ جنسیت و انتخاب اسم من نمیدونم چی صداش کنم دخترم یا پسرم 😂

مبارک باشه خوش به حالت راحت شدی از برزخ جنسیت و انتخاب اسم من نمیدونم چی صداش کنم دخترم یا پسرم 😂

منم همین مکافاتو داشتم دیگه فرزندم صداش میکردم...    

بعد یاد نصیحت های لقمان حکیم به پسرش میوفتادم...

2738
استارتر جان مبارک باشه ایشالا که سالم باشن .منم ان تی گفته پسر حالا 15 آبان میرم انومالی وای که چقدر ...

مرسی عزیزمم... آره خیلی خیلیییی دیر میگذره... ولی خوب چه میشه کرد.. منم لحظه شماری میکردم واسه رسیدن دیروز..