2733
2739
عنوان

داداشم رفته خواستگاری نپسندیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 82 پست

یه نکته دیگه هم اینکه اکثرا عروسا دوست دارن واسه برنامه های جشنشون سلیقه خودشون اعمال بشه، خانواده داماد هم سعی دارن تا حد ممکن هزینه ها رو کاهش بدن. اینطور میشه که این وسط اختلاف پیش میاد. گاها خانواده داماد خودشون تالار رزرو میکنن یا جلوتر میرن سرویس عروس رو میخرن و دلخوری ایجاد میشه.

شما لطف کنین مبلغ بودجتون واسه جشن و همینطور سرویس عروسی رو به عروس و داماد اعلام کنین و برنامه ریزی برای هزینش رو بذارین به عهده خودشون!!!!اینجوری به سلیقه خودشون هست و دوران عقدشون هم در تلاشن واسه جشنشون! اینکه هر دفعه یکی از خانواده داماد بخواد بره و بابت هر خرید کوچیکی نظر بده بعدا باعث دلخوری میشه. بذارین آزاد باشن تو انتخاباشون.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
چطوری خب خیلی برامون مهمه ناراحت نشن

باید همون جلسه اول پسر هم با خودتون میبردید 

من خواستگاری اینجوری داشتم چیزی که ناراحتم میکرد جواب منفیشون نبود اینکه چرا از همون اول پسر ناومد که الکی دوبار کاری نشه و دختر بیچاره استرس اضافی بگیره

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید همون جلسه اول پسر هم با خودتون میبردید  من خواستگاری اینجوری داشتم چیزی که ناراحتم میکرد ...

درسته اصل قضیه اینه ک ما اول ی نفرو واسطه کردیم ک دخترو بهمون نشون بده ولی اون نامردی کرد رفت ب خانواده دختر گفت اینا خواستگارن و ما افتادیم وسط ماجرا

2728
عزیزم کاره شما خیلی زشته اون میخواد زن بگیره باید یه موقعیتی جورمیکردید ک حتی اگ دورم شده داداشت مید ...

عزیزم حرفت قبوله اما حتی اگه از دورم میدیدش فایده نداشت چون برادرم مدل حرف زدن دختر و پخته نبودنش ب دلش ننشسته

یه لطفی کن اگرم پسند کردین زود عقد نکنین حالا با هر کسی! بذارین 6 تا 9 ماه نشون بمونن که همو بشن ...

آخه بدبختیش اینه ک تو شهر ما وقتی دامادو میبرن یعنی کار تمومه و اول باید خانواده دختر جواب مثبت بدن تا داماد بره

آخه بدبختیش اینه ک تو شهر ما وقتی دامادو میبرن یعنی کار تمومه و اول باید خانواده دختر جواب مثبت بدن ...

کجا زندگی میکنین ؟

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2740