2737
2734
عنوان

داداشم رفته خواستگاری نپسندیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فامیلید باهم؟ خانواده ها میشناختن همو یا غریبه اید؟ 

اگه غریبه اید آخه دختره و خانوادش داداشتو ندیده چجوری بله دادن؟ مگه میشه آخه؟

به نظرم به عقلشون شک کنید و نرید اصن!

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز، صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است   

فامیلید باهم؟ خانواده ها میشناختن همو یا غریبه اید؟  اگه غریبه اید آخه دختره و خانوادش داداشتو ...

خیلی غریبه ان آخه جدا از تعریف من داداشم زبانزد بود از خوبی

2740
خیلی غریبه ان آخه جدا از تعریف من داداشم زبانزد بود از خوبی

یه لطفی کن اگرم پسند کردین زود عقد نکنین حالا با هر کسی!

بذارین 6 تا 9 ماه نشون بمونن که همو بشناسن که اگر احیانا پشیمون شدن جای برگشت داشته باشه (با توجه به اینکه سنتی میرین خواستگاری و دختر و پسر اصلا شناختی از هم ندارن زمان لازم دارن برای آشنایی و نشون دادن شخصیت اصلیشون)

عجله نکنین واسه عقد! از اول هم با خانواده عروس مطرح کنین که 9ماه نشون میمونن که یک موقع بد برداشت نکنن.

در ضمن از همون جلسه اول هر جا میرین داماد رو هم ببرین حتما! حق داره شریک زندگیش رو ببینه! سلیقه و انتخاب  مادر و خواهرش هر چقدر هم خوب باشه ولی مهم نیس!!!!

یه نکته دیگه اینکه هر موقع قطعی شد عقدشون ، قبل از عقد در مورد اینکه قراره کجا زندگی کنن (خونه اجاره ای/طبقه بالا یا پایین مادرشوهر و ...) هم با خانواده عروس به توافق برسین بعد قرار مدار عقد رو بذارین! که خدای نکرده تو عقد کش و قوس پیش نیاد.ترجیحا زمان عقد تا عروسی رو هم تا میتونید کوتاه کنید.(ممکنه اختلاف پیش بیاد) .در مورد جشن عقد و عروسی هم قبل از عقد رسوماتتون رو بگید. خیلی تاپیک میزنن بابام واسم عقد نگرفته حالا همسرمم نداره عروسی مفصل بگیره!!!! قبلش به توافق برسین که با وجود مشکلات اقتصادی اگر دست هر دو طرف خالی هست عروس خانوم به جای هزینه جشن عقد ، نصف هزینه عروسی رو تقبل کنن داماد هم بقیش رو بده. اینجوری بیخودی 2بار هزینه جشن نمیدین!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
والا همینو بگو بریدن و دوختن بدون اینکه دختره رو ببینه اول پسره ، کارشون زشته واقعا

بابا بنده ی خدا خودشم میگه اشتباه کردیم الانم راهنمایی میخواد ک چیکار کنن.چ خبره هرکی میاد میاد میگه اشتباه کردین..ای بابا

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی