2733
2734
عنوان

مامانا توروخدا بیاید دخترم...

118 بازدید | 20 پست

سلام مامانا، دخترم 4 ماهشه، گلاب به روتون دو هفتس اسهاله سبز رنگ داره، تا 12 بارم شکمش کار کرده، دکتر بردم آزمایش مدفوع گرفت داخل مدفوعش خون بود، قطره پدی لاکت تجویز کرد یه هفته اس میدم فایده نداشته.  داروگیاهی بردم گفتن خودم عرق بومادران بخورم بازم فایده نداشته، به دکتر گفتم بستریش کنن گفت لازم نیست.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای درمان اسهال سنجد خیلی خوبه.پودر سنجد بدید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
شک نکن که الرژی داره  برو متخصص آلرژی احتمالا الرژی به پروتئین گاویه

بردم گلم، اتفاقا رفلاکسم داره،دکتر میگه پرهیز کن از هرچی لبنیات داخلشه،دوماهه پرهیز میکنم، رفلاکسش خوب نشده که هیچ اسهالم شده...  یعنی راهی برای بند اومدن اسهالش نیست؟

2740
بردم گلم، اتفاقا رفلاکسم داره،دکتر میگه پرهیز کن از هرچی لبنیات داخلشه،دوماهه پرهیز میکنم، رفلاکسش خ ...

پس مسلما جز به پروتئین گاوی به چیزای دیگه هم آلرژی داره. برو یه متخصص خوب رژیم پایه بده بهت

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
داره عزیزم، اخرین بار 7 مهر کیک خوردم، یعنی از اون میتونه باشه؟ پس کی بند میاد اسهالش

ببین خیلی چیزا توش شیر هست دقت کن مثلا من تا حالا نون فانتزی میخوردم خیلی ریلکس تازه دیروز فهمیدم شیر خشک توش هست😑😑😑 این بچه بهم میریزه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
گلم به نوزاد 4 ماهه میشه بدم؟ چطوری؟ با آب قاطی کنم؟

چند دفعه یکمی بمالید توی دهنش.خودتون هم بخورید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
پس مسلما جز به پروتئین گاوی به چیزای دیگه هم آلرژی داره. برو یه متخصص خوب رژیم پایه بده بهت

تو شهر ما فقط یه متخصص گوارش هست،اونم فقط میگه پرهیز،حتی دارو نمیده برا کنترل اسید معده اش، یعنی راهی نیست حداقل اسهالش کمتر بشه؟