2737
2739
عنوان

مامانا توروخدا بیاید دخترم...

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 20 پست
ممنون گلم

انشاالله بهتر میشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا رفلاکسش باید شربت رانیتدین بهش بدید دخترم با این شربت خوب شد برا اسهالش بارهنگ رویه کم بو بده توابجوش بریز بده بخوره پودرسنجدهم عالیه توابجوش بریز صافش کن بده بخوره

2728
تو شهر ما فقط یه متخصص گوارش هست،اونم فقط میگه پرهیز،حتی دارو نمیده برا کنترل اسید معده اش، یعنی راه ...

چی بگم گلم. دارو برای کنترل اسید معده که بعد چهارماهگی باید داد. 

خودت دو هفته همه چیزو حذف کن فقط برنج و سیب زمینی و هویج و مرغ بخور. ببین قطع می‌شه. بعد کم کم مواد غذایی رو اضافه کن. مثلا گوشت گوسفندو اضافه کن یک هفته صبر کن اگه آلرژی نشون نداد نون رو هم اضافه کن...

می‌دونم خیلی سخته. منم این دورانو گذروندم. دختر من به پروتئین گاوی و حبوبات آلرژی داشت. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
تو شهر ما فقط یه متخصص گوارش هست،اونم فقط میگه پرهیز،حتی دارو نمیده برا کنترل اسید معده اش، یعنی راه ...

عزیزم اگه برات مقدوره ببرش یه شهر دیگه که متخصص گوارش اطفال باشه.رفلاکس چیزی نیست که با پرهیز برطرف بشه و اینکه دخترت باید تست آلرژی بده چون تو مدفوعش خون بوده باید همه ی موادغذایی که بهش آلرژی داره را بدونی لطفا سرسری نگیر عزیزم