2737
2739
ممنونم ببرم ایشالله منم دارو میدم ولی متاسفانه بهتر نشده اصلا

ان شالله که نتیجه میده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من یه پسر 3/5 ساله دارم فقط خارش مقعد تاره کلی آزمایش و تست آلرژی هم انجام دادیم داروی ضد حساسیت هم میخوره ولی متاسفانه فایده نداره چندین باز آزمایش انگل دادیم خدارو شکر مشکلی نداشت تروخدا اگر تجربه مشابه و راهکار دارین کمک کنید یا اگر دکتر خوبی میشناسید معرفی کنید و کلینیک آلرژی بردم و تست داد ولی حتی اون موارد حساست زا رو هم حذف کردم فایده نداشته هم طفلک پسرم و هم خودمون بیچاره شدیم 

سلام من یه پسر 3/5 ساله دارم فقط خارش مقعد تاره کلی آزمایش و تست آلرژی هم انجام دادیم داروی ضد حساسی ...

برو سراغ گیاهیالبته شاید از خشکی مقعد این اتفاق براش نیفته 

اگر خشکی باشه یه پماد دست ساز خوب میشناسم بگو دار خونه بسازه امتحانش کن انشاالله برطرف میشه

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
2731
ببخشید مگ الرژی برادندون داریم علایمش چیه

منم نمیدونستم همچین چیزی هست تا اینکه کل بدن دخترم دونه ریخت بیرون و خارش شدید داشت 

صورتش ورم کرده بود انقد پوستشو میخاروند چندین جا بردمش هیچکدوم نتونستن تشخیص بدن تا اینکه دکتر آخری گف بخاطر دندون دراوردنه با دو تا پماد خوب شد

2738
این دکتر کارش حرف نداره

ایمولوژی،، رو هم تشخیص و درمان میکنه

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
دختر من ۶ ماهش بود ازش تست الرژی گرفتن اونجا دیدم بچه های کوچیکی ک تست اسم هم میدن

عزيزم تست آلرژي به چه صورت هست؟ پسرم ٥ ماهشه دكتر شيرخشكشو عوض كرد خودم هم لبنيات و گوشت گاو استفاده نميكنم اما باز پوستش اگزما داره

ميتونن تشخيص بدن ؟

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

چجوریه  دست ب دارو نیست؟ خودتون رفتین

عالیه عالی 

دکتر موحدی واقعا رودست نداره پسرم مریض ایشونه 

این چهارمین کاربری منه اول بلفی جون بودم بعدش سارا خانم بعدش دوباره بلفی جون ولی هربار ترکیدم بخاطر دو کلمه حرف ساده 
عزيزم تست آلرژي به چه صورت هست؟ پسرم ٥ ماهشه دكتر شيرخشكشو عوض كرد خودم هم لبنيات و گوشت گاو استفاده ...

دونوع هست یک نوعش پوستیه ولی یه نوعش هست آزمایش خون RIDA که یه نمونه خون‌میگیرن تمام چیزهایی که بچه آلرژی داره نشون میده ولی گرونه الان فکر کنم حدود ۳ تومن باشه 

این چهارمین کاربری منه اول بلفی جون بودم بعدش سارا خانم بعدش دوباره بلفی جون ولی هربار ترکیدم بخاطر دو کلمه حرف ساده 

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

2706