2737
2734
سلام عزیزم ببخشید هنوزم گروه تلگرام الرژی و رفلاکس برقراره ؟ میشه منو عضوکنی ؟ 

عزیزم من مدتهاس اومدم بیرون و خبری ازشون ندارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دکتر کارش حرف نداره

سلام عزيزبچه هاي من باكوچكترين سرماخوردگي گلووگوششون عفوني ميشه وبايدآنتي بيوتيك مصرف كنن گاهي اوقات بايك دوره انتي بيوتيكم خوب نميشن حالاخودم ميگم نكنه سيستم ايمنيشون ضعيفه ياآلرژي دارن وگرنه مگه ميشه اينهمه آنتي بيوتيك مصرف كنن به نظرت پيش اين دكتربرم نتيجه ميگيرم؟

2728
بله دخترم الرژیه شدید داشت ک کاملا درمان شد پسر خالمم اسم داشت و درمان شد خیلی دکتر خوش اخلاق و صبو ...

عزیزم ببخشید آلرژی منظور همون حساسیت به شیر گاو و ایناست؟من برای این میخوام برم پیششون

سلام عزيزبچه هاي من باكوچكترين سرماخوردگي گلووگوششون عفوني ميشه وبايدآنتي بيوتيك مصرف كنن گاهي اوقات ...

سلام عزیزم بله حتما پیش اقای دکتر ببرید ان شاالله نتیجه میگیرید

من برای آلرژیه دخترم پیش چنتا دکتر رفتم ک هیچ کدوم نتونستن تشخیص بدن ولی اقای دکتر دخترمو بعد دو جلسه ک پیششون رفتم کامل درمان کردن

عزیزم ببخشید آلرژی منظور همون حساسیت به شیر گاو و ایناست؟من برای این میخوام برم پیششون

کلا آلرژی ب هرچیزی عزیزم.مثلا دختر من موقع دندون دراوردن حساسیت شدید پیدا کرد و کل بدنش دونه زده بود و خارش داشت.ک کامل درمان شد

2738

چرا نمیری مطب دکتر صبا عرشی؟ ببین بهترینه ها من خیلی دکتر رفتم بعد چند نفر کلینیک صبا رو بهم معرفی کردن خیلی با تجربه ان و با سواد. دختر دوست من داشت خفه میشد از آلرژی چندتا دکتر رفت هر کدوم میگفتن به یه چیزی حساسیت داره دیگه اصن میترسیدن بهش غذا بدن مبادا حالش بد بشه ولی رفتن دکتر عرشی دقیق متوجه شد مشکلش چیه

چرا نمیری مطب دکتر صبا عرشی؟ ببین بهترینه ها من خیلی دکتر رفتم بعد چند نفر کلینیک صبا رو بهم معرفی ک ...

پیش دقیقا خود صبا عرشی؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
عزیزم من مدتهاس اومدم بیرون و خبری ازشون ندارم

عزیزم این دکترا کدوم برای رفلاکس بهتره؟ پسرم رقلاکس‌شددی‌داره میخوام ببرم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم این دکترا کدوم برای رفلاکس بهتره؟ پسرم رقلاکس‌شددی‌داره میخوام ببرم

بهترین فرزانه معتمد هست

بعد فرید ایمان زاده

من هم دخترمو بردم معتمد هم پسرمو دارم‌میبرم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
بهترین فرزانه معتمد هست بعد فرید ایمان زاده من هم دخترمو بردم معتمد هم پسرمو دارم‌میبرم

ممنونم

برای رفلاکس میخوام

خیلی دکتر بردم دو هفته خوبه بعد دوباره مثل اول

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم برای رفلاکس میخوام خیلی دکتر بردم دو هفته خوبه بعد دوباره مثل اول

خواهش میکنم

این هایی که گفتم فوق گوارش اطفالن

منم پسرم رفلاکس داره دارو میخوره

خواهش میکنم این هایی که گفتم فوق گوارش اطفالن منم پسرم رفلاکس داره دارو میخوره

ممنونم

ببرم ایشالله

منم دارو میدم ولی متاسفانه بهتر نشده اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706