2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه یه سالشه عکس نمیشه گرفت یکیو میخوام ازین حرفه ایا ک بدون عکس نطر میدن

خب برای هر سنی مخصوص دارن تست و این ها

من مثال گفتم که تشخیصش راحته کلا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
بله دخترم الرژیه شدید داشت ک کاملا درمان شد پسر خالمم اسم داشت و درمان شد خیلی دکتر خوش اخلاق و صبو ...

تستش چجوریه ؟

دردناکه؟

تا بری تست میگیره؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
تستش چجوریه ؟ دردناکه؟ تا بری تست میگیره؟

تست الرژی اینجوریه ک اول رو دستای بچه چنتا علامت میزنن بعد از هر ماده ی غذایی ک ب صورت قطره هستش یه قطره رو اون علامتا میریزن وبعد با یه سوزن کوچولو روی اون علامتا میزنن ک مایع وارد بدن بشه و ببینن بچه ب کدوم ماده الرژی داره 

اینکه باید دستای بچه رو تو اون مدت ثابت نگهداری یکم سخته و اینکه بچه یکم میترسه ولی اینقدر خوش اخلاقن ک بچه رو اروم میکنن

2740
بله دخترم الرژیه شدید داشت ک کاملا درمان شد پسر خالمم اسم داشت و درمان شد خیلی دکتر خوش اخلاق و صبو ...

و یه سوال دیگه دست ب دارو نیست؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
و یه سوال دیگه دست ب دارو نیست؟

نه چون دختر من خدارو شکر الرژی ب ماده ی غذایی خاصی نداشت و الرژیش فقط برای دندون دراوردن بود فقط دو تا پماد داد و حتی گف هر ماه الکی نیارش اگرم خارش گرف همون پمادارو بزن ک خوب شد همون سریه اول

من دخترم الرژی داشت و رفلاکس تو گروهی که از نینیسایت تو تل زده بودن رفتم ۴۰۰ تا عضو داشت از دوستای ...

سلام عزیزم ببخشید هنوزم گروه تلگرام الرژی و رفلاکس برقراره ؟ میشه منو عضوکنی ؟ 

2706