2733
2734
عنوان

موهای کمر

| مشاهده متن کامل بحث + 9664 بازدید | 66 پست
خیلی نازکه .سفت نیس .فقط مسخره میکنه میگه تو پشتتا نمیتونی ببینی پره موعه .مث مردای

بابا جوابشو نده پرو میشه نه خودشون مثه گوریلن میخوان یه عیبی رومااا بذارن🤣🤣

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خخخخخ مال منم همینو میگه ولی من میگم همینه میخوای بخوا نمیخوای نخوا والا انگارخودشون پوستشون مثه آیی ...

تازه من صدامم گرفته .میگه صدات مث مردا شده..مسخره میکنه و میخنده هار هار

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
من حرف میزنم یه طرفه لبم گاهی میره پایین😂😂😂😂 وقتی بهم میگه انقدر می خندم خوشحال میشم  می ...

آفرین خوب میگی

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
بابا جوابشو نده پرو میشه نه خودشون مثه گوریلن میخوان یه عیبی رومااا بذارن🤣🤣

من گریه میکنم برا حرفاش ..تازه میگه چده گریه میکنی بدت اومد؟میگم اره پ چی.میگه های دلم خنک شد

تازه من صدامم گرفته .میگه صدات مث مردا شده..مسخره میکنه و میخنده هار هار

بابا زیاد لی لی به لالاش گذاشتی اینجوری میکنه نه شوهرمن ی دفه اینو گفت اونم به شوخی گفت منم محکم جوابشو دادم دیگه جرات نکرد بگه 🤣🤣

بابا زیاد لی لی به لالاش گذاشتی اینجوری میکنه نه شوهرمن ی دفه اینو گفت اونم به شوخی گفت منم محکم جوا ...

چیکارش کنم .فک میکنه از من سره

من گریه میکنم برا حرفاش ..تازه میگه چده گریه میکنی بدت اومد؟میگم اره پ چی.میگه های دلم خنک شد

بخدا مردا اینجورین همه مال من بعضی وقتا عصبانیم میکنه منم از کوره در میرم میخنده میگه اخ جون عصبانی شد اینو میخوام مادر شوهرمم میگه پسر مرض داری عصبانیش میکنی بعدم میگه بیا بیا بوست کنم🤣🤣

خب موهاى پشتت رو بزن هر جاشم دستت نميرسه بگو بياد كمكت

وای نزده انقدع مسخره میکنه چه برسه بزنه..میگه بشینم برات ببافم؟

چیکارش کنم .فک میکنه از من سره

بهش بگو اول چشت منو میدید پس چرا منو گرفتی الانم باید بسوزی و بسازی بعضی وقتا شوهرم شوخی میکنه منم میگم بهش نه ک دوست دخترای دیگه ت ماه بودن غش میکنه ازخنده کلا مرض داره واس عصبانی من اونم فقط واس شوخی😂😂

بخدا مردا اینجورین همه مال من بعضی وقتا عصبانیم میکنه منم از کوره در میرم میخنده میگه اخ جون عصبانی ...

من عصبانیم شم غر بزنم بهش چرا اینکارا میکنی .تازه میخنده میگه چرا مث مرغ قد قد میکنی انقدر

بهش بگو اول چشت منو میدید پس چرا منو گرفتی الانم باید بسوزی و بسازی بعضی وقتا شوهرم شوخی میکنه منم م ...

نه منم تعریف از خود نباشه قشنگم .بهم میخوریم .ولی اون به بیماری خود بزرگ بینی مبتلا شده

من عصبانیم شم غر بزنم بهش چرا اینکارا میکنی .تازه میخنده میگه چرا مث مرغ قد قد میکنی انقدر

نه مال من میگه خوشکل میشی عصبانی میشی واس همین عصبانیت میکنم..ببخش ها شرمنده فک کنم شوهرت کلا مرررررض داره عکسشو بذار ببینیم چ تحفه ایه که خانومی مثه تو اینجوری میگه

2706