2737
2734
عنوان

چرا نی نی سایتی انقدر نفرت دارند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 94 پست
با حقوق ۲ تومن آدم چشم میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان ۵ میلیون زیر خط فقره... کحایی؟😐

عزیزم مردمو گفتم ن خودم 😁😁

گفتم تو تاپیکی ک میگفتن حقوقمون ۲ تومنه  بودم 

من کلا درباره حقوق با مادرمم حرف نمیزنم چ برسه اینجا😁

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
بخدا من تاالان توی هر تاپیکی رفتم ک مثلا میگفتن حقوقمون ۲ تومنه هیچوقت حرفی نزدم ک مبادا یکی ناراحت ...

دقیقا

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عریز من قصد تحقیر کسیو ندارم. و نداشتم.. منم گفتم تیبا مقاومت بدنش کمه ... خودتون میایید میپر ...

دوستم من برداشت خودمو گفتم رو درست بودن حرفم که قسم نخوردم من اینجوری حس کردم حالا یا از برداشت بد من بوده یا از لحن بیان شما 🙂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
عزیزم مردمو گفتم ن خودم 😁😁 گفتم تو تاپیکی ک میگفتن حقوقمون ۲ تومنه  بودم  من کلا دربار ...

اصلا بحث مالی که نباید بکنی و حرفی بزنی

تو بگو درامدم ماهیی ۵۰۰ هزارتومنه، بازم بهت می پرن   

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2731
عزیزم مردمو گفتم ن خودم 😁😁 گفتم تو تاپیکی ک میگفتن حقوقمون ۲ تومنه  بودم  من کلا دربار ...

آها ... خیلی کاااار خوبی میکنی اصلا صلاح نیست....

زن دایی من چند وقت پیش گفت داییت ماهی ۱۵ میلیون فقط اجاره میگیره... حالم بهم خورد از حرفش ... هرچقدر بگیره به مااااچهههه نوش جونش ...😐

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
کلا دعوا داریا 😂 من اصلا پرسیدم ماشینت چیه ؟ من اصلا ناراحت میشم چی سواری ؟ من اصلا تیبا دارم ؟ من ...

من دعوا ندارم خیلی عادی باهاتون صحبت کردم.

من نگفتم شما پرسیدی 

گفتم من اسمی نیاوردم خودتون که تو تایپیک بودین پرسیدین.بعدم داری یه چندتا چیز اصافه میکنی ک من راجبه پراید حرفی نزدم.

شمام خوش باشی دوس عزیز

اتفاقا یه تایپیک دیگه یکی زده بود راجبه همین موضوع من اونجام کلی حرف زدم و اتفاقا گفتم بچه ها خیلی باحالن کلی خندیدم با کامنتاشون.

من نه ذره ای ناراحت شدم نه اعصاب خودمو خورد میکنم ب خاطر هرچیزی.

من کلا قصدم این بود دیگه هرکی هرچی میخاد برداشت کنه دیگ مقصرش ک من نیسنم☺

ایول کار خوبی میکنی اینجا فقط دنبال مچ گیری هستن مثلا بگی بچه م 10 ماهشه، بعد بگی 11 ماهشه، می ...

یچیز دیگ بگم بخند... 

من گفتم درباره خانواده شوهرم صحبت کرده بودم و گفته بودم طبقه بالاشون هستم و ب اجبار و این چیزا... البته خونه خودمه و مال باباش نیست... 

بعد توی یه تاپیک درباره خرج زنا حرف میزدیم و همه میگفتن زنی ک خرج داره عرج داره و فلان 

من گفتم من ب اندازه خرج میکنم و  از خرج زیاد هیچ خوشم نمیاد  ,هیچی کم نداریم شکرخدا وب اندازه خرج میکنم واسه همین , الان یک سال عروسی کردم و شکرخدا دارم دومین خونم میخرم  ... 

یکی آمد گفت وای تو که چندروز پیش گفتی من پیش مادر شوهرم زندگی میکنم چطور الان ۲ تا خونه خریدی 😁😁😁

اولش خیلی ناراحت شدم و رفتم سریع از تاپیکم اسکرین گرفتم و فرستادم گفتم بیا چشمات باز کن ببین من گفتم خونم جداست و خونه خودمه ولی پیش اونا هستم ,نگفتم  پول ندارم و مجبورم پیش اوناباشم..  

خلاصه ضایع شد و خانما گفتن ولش کن

از اون روز فهمیدم اینجا چخبره و دیگه هیچی نگفتم

آها ... خیلی کاااار خوبی میکنی اصلا صلاح نیست.... زن دایی من چند وقت پیش گفت داییت ماهی ۱۵ میلیون ف ...

دقیقا ... بعصی ها ناراحت میشن ازم ها ,میگن وای مگه ما غریبه ایم ,ولی نمیگم کلا ,من حتی توی ذهن خودم حسابم نمیکنم بخدا ,اصلا شوهرم میگه هیچوقت حساب نکن ,نه واسه خودت ن دیگران  ,هرچی هست توی کارته دیگه ... 

2738
من دعوا ندارم خیلی عادی باهاتون صحبت کردم. من نگفتم شما پرسیدی  گفتم من اسمی نیاوردم خودتون ک ...

حالا که از خصوصیاتتون گفتین منم یه خصلتی دارم اونم سکوته در مقابل کسی که حرف مشترک باهاش ندارم و یه جورایی دنبال مغلطه است نه که نتونم جواب بدم واقعا ارزش نداره .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مگه من حیونم که به کسی بپرم ؟ هرجور خودتون هستید دیگران و اونجوری نبین عزیزم🤣

خوب تو این اوضاع اقتصادی خیلیا همون تیبام ارزوشونه خود شما مطمینم  میدونی بنز خیلی بهتر از  لندکروزه اما به خاطر سطح درامدت لندکروز سوار میشی مردمم میدونن لندکروز بهتر از تیباست اما خوب ندارن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مگه من حیونم که به کسی بپرم ؟ هرجور خودتون هستید دیگران و اونجوری نبین عزیزم🤣

😂😂😂😂😂 خیلی باحالی مگه من گفتم شما میپری؟ خودت حرفای خودتو بخون منم مسئول برداشت شما از حرفام نیستم 🤣

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دقیقا ... بعصی ها ناراحت میشن ازم ها ,میگن وای مگه ما غریبه ایم ,ولی نمیگم کلا ,من حتی توی ذهن خودم ...

واسه خودت حساب کن که برنامه ریزی کنی برای پیشرفت و همش قسط درست کنین چیزی بگیرین پول حرم نشه ولی به دیگران ربطی نداره

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
عزیزم کسی که تیبا میخره، با یه بار سوار شدن میدونه چقدر ماشین افتضاحیه ما دوران گواهینامه با ماشین ...

خوب منم داشتم میگفتم برای کسایی که نمیدونن که نخرن یا حداقل قبلش اطلاعات کسب کنن شاید پراید از تیبا بهتر باشه.

دیگه هرکی هرچی خاست برداشت کرد و فششو داد🤣🤣🤣

دیگه غصه عجول بودن و درست متوجه موضوع نشدن و که من نباید بخورم😂😂😂

بعدم که گفتم نمیدونستم باید دروغ بگم وگرنه حتما میگفتم با فرغون زدم بهش که کسی ناراحت نشه🤣🤣🤣

ولی خدایی با کامنتا حال کردم کلی خندیدم

خوب تو این اوضاع اقتصادی خیلیا همون تیبام ارزوشونه خود شما مطمینم  میدونی بنز خیلی بهتر از ...

مثلا من تیبا هم ندارم  

مثلا من تیبا هم ندارم  

انشالله میخری مطمینم اوضاع اقتصادی بهتر. میشه این ماشینا الکی گرونن تویوتا تو ایران غوله وگرنه خارج از کشور ماشین مردم عادیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706