2737
2739
عنوان

چرا نی نی سایتی انقدر نفرت دارند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولا این مردم نمیدونم چرا چشم ندارن خوشبختی کسی ببین ,یا میگن دروغه یا تیکه میندازن... حالا بماند بعض ...

افرین

دقیقا

منم جرات نمیکنم بعضی حرفا رو بگم چون مثلا میگن تو که فلان جا گفتی مادرشوهرت بده، چرا الان گفتی خوبه

خب حالا اون روز بد برخورد کرده، امروز خوب

چه ربطی داره!!!!

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
ولا این مردم نمیدونم چرا چشم ندارن خوشبختی کسی ببین ,یا میگن دروغه یا تیکه میندازن... حالا بماند بعض ...

واسه همینه من هیچی از زندگیم نمیگم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728

بخدا من تاالان توی هر تاپیکی رفتم ک مثلا میگفتن حقوقمون ۲ تومنه هیچوقت حرفی نزدم ک مبادا یکی ناراحت بشه یا بگن دروغ میگه ,خیلی قشنگ مثل خودشون حرف زدم و سوال کسی پرسیده گفتم درباره مسائل مالی حرف نمیزنم 

اصلا آدم چشم میخوره وقتی بیاد تعریف کنه , ساکت بمونی سنگین تری کلا... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
دوست عزیز ایا من فش دادم یا بی احترامی کردم که لحنم بد بود؟ ایا من گفتم اهای اهالی نی نی سایت بیاید ...

کلا دعوا داریا 😂 من اصلا پرسیدم ماشینت چیه ؟ من اصلا ناراحت میشم چی سواری ؟ من اصلا تیبا دارم ؟ من اصلا پراید دارم ؟ عزیزم همه خودشون اطلاعات دارن بازم ممنون از اطلاع رسانیتون . استارتر گفت چرا منم جواب استارتر رو دادم که بخاطر این مسایل بوده ولی شما شدیدا اصرار داری به حرف خودت . خوش باشی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
درست یا غلط من تو تاپیکشون رگه های تحقیر دیگرانو دیدم همه ی عالم میدونن تصادف لند با تیبا یا پراید ه ...

درست میگی عزیزم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
دیر یا زود به نتیجه میرسی که اعصابت ارومتره اگه حرف نزنی

اینو هم قبول دارم تو دنیای واقعی هیچ وقت تعریف نمیکنم چون دیدم حتی مامان خودم چشاش گرد میشه و بعد یه جوری حرف میزنه

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
2740
افرین دقیقا منم جرات نمیکنم بعضی حرفا رو بگم چون مثلا میگن تو که فلان جا گفتی مادرشوهرت بده، چرا ا ...

من دیگ هرچی میخوام بگم با توجه به حرفای قبلیم میگم😁

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
متاسفانه نمیپذیرن این تفاوت هارو  تازه میزنن پدر صاحاب طرفو در میارن یه کاری میکنن اون طرف اح ...

کاملا درست میگی

بارها دیدم تو سایت این اتفاقات افتاده و برای همین من هیچی از خودم نمیگم

درست یا غلط من تو تاپیکشون رگه های تحقیر دیگرانو دیدم همه ی عالم میدونن تصادف لند با تیبا یا پراید ه ...

خخخخخ الان به تو هم میپرن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بخدا من تاالان توی هر تاپیکی رفتم ک مثلا میگفتن حقوقمون ۲ تومنه هیچوقت حرفی نزدم ک مبادا یکی ناراحت ...

با حقوق ۲ تومن آدم چشم میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان ۵ میلیون زیر خط فقره... کحایی؟😐

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
من دیگ هرچی میخوام بگم با توجه به حرفای قبلیم میگم😁

ایول

کار خوبی میکنی

اینجا فقط دنبال مچ گیری هستن

مثلا بگی بچه م 10 ماهشه، بعد بگی 11 ماهشه، میگن تو که گفتی 10 ماهشه. دروغگویی پس

خب بابا بچه بزرگ میشه دیگه!!!!!

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

دوست عریز من قصد تحقیر کسیو ندارم. و نداشتم..

منم گفتم تیبا مقاومت بدنش کمه ...

خودتون میایید میپرسید ماشینت چی بود.؟؟

خوب باید میگفتم با چی زدم؟باید دروغ میگفتم واقعا؟

بعدم این همه پرسیدن مدل لندت چی بود من جوابشون ندادم.

واقعا فازتونو درک نمیکنم... من کی باشم که بخام کسیو تحقیر کنم؟

مگه من کیم منم یه ادم معمولیم چه ربطی داره اخه.

دوست عزیز ایا من فش دادم یا بی احترامی کردم که لحنم بد بود؟ ایا من گفتم اهای اهالی نی نی سایت بیاید ...

عزیزم کسی که تیبا میخره، با یه بار سوار شدن میدونه چقدر ماشین افتضاحیه

ما دوران گواهینامه با ماشین تیبا بودیم، لامصب سرعتش به ۶۰ میرسید انگار داشت پرواز می کرد، صداهای ناجور میداد و ...

میخوام بگم اکثر ادمها میدونن چی دارن میخرن

کلا دارم میگم نفرت خیلی ادمو اذیت میکنه

بهتره نادیده بگیریم و حرفی نزنیم

2706