2733
2739
عنوان

چرا نی نی سایتی انقدر نفرت دارند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 94 پست

نفرت نیست . راننده لندکروز بی توجه به نوع ماشینش کاملا بی احتیاطی کرده و زده ماشین مردمو له کرده  بعد اومده تاپیک میزنه تیبا خوب نیست تیبا نخرین . خوب همه میدونن تیبا و پراید امن نیست عمدا و از روی نااگاهی که نمیرن بخرن بودجشون همینه . لحنش خیلی بد بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نتیجه اخلاقی که تو فضای مجازی و حقیقی از دارایی هاتون حرف نزنین.

شاید باید ادمها به جایی برسن که بتونن این تفاوت هارو تو زندگی بپذیرن.

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرت که بیداد میکنه کسی نمیتونه بقیه رو قبول کنه همه همدیگه رو مرزبندی میکنن مخصوصا دسته بندی های مذهبی  و اعتقادی  وقتیم پای این نوع افکار میشینی حرفای دوطرف ترسناکه ،یه عده ام توی این اوضاع اقتصادی میخوان به هرطریقی بگن ما پولداریم ما از شما جداییم  دقیقا نقطه مقابلشون یه عده ام الکی میان داستانایی الکی درمورد فقر مینویسن کلا عجیبه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731

ولا این مردم نمیدونم چرا چشم ندارن خوشبختی کسی ببین ,یا میگن دروغه یا تیکه میندازن... حالا بماند بعضی ها چقدر دروغ میگن و لاف میان اینجا ... 

خودمن یبار آدم اینجا درباره خانواده شوهرم دردل کردم و مشکلم گفتم ,کسی چیزی نگفت , توی یه تاپیک دیگ داشتم  ازهمسرم تعریف میکردم یکی آمدگفت تو همونی نیستی میگفتی مشکل دارم و زندگیم خوب نیست و فلان ... 

گفتم وای جه ربطی داره من باخانواده شوهرم مشکل داشتم ,چه ربطی به شوهرم داره ک بگم بدبختم , یا شوهرم چکارکرده که بدیش بگم بیچاره 

هی دوست دارن آدم بگه بدبختم اینجا 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
نفرت نیست . راننده لندکروز بی توجه به نوع ماشینش کاملا بی احتیاطی کرده و زده ماشین مردمو له کرده &nb ...

ایشون لحنش بد بود، دیگرانم با لحن بد بهش پریدن.

کلا میگم این همه نفرت فقط ادمو اذیت می کنه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
نتیجه اخلاقی که تو فضای مجازی و حقیقی از دارایی هاتون حرف نزنین.

حرف میزنیم خووبم حرف میزنیم 

اونی که حسوووده بمیره از حسوووودی

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
2740
نفرت که بیداد میکنه کسی نمیتونه بقیه رو قبول کنه همه همدیگه رو مرزبندی میکنن مخصوصا دسته بندی های مذ ...

بیگ لایک👍

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

درست یا غلط من تو تاپیکشون رگه های تحقیر دیگرانو دیدم همه ی عالم میدونن تصادف لند با تیبا یا پراید هرچقدر هم سرعت پایین واسه ماشین سبکتر فاجعست ضمن اینکه خودشم مقصر بوده که سرش تو گوشی بوده رانندگی با ماشین سنگین تو این کشور سخت تره چون استحکام ماشینای دیگه خیلی کمتره دقت بیشتری میخواد

منی که مثلا بنز دارم دلیلی ندارم بیام بگم تیبا نخرین 

میتونستن تاپیک بزنن که مواظب خودتون باشین وقت رانندگی دقت کنین سعی کنین ماشینای محکمتری بخرین

من هم جایی که زندگی میکنم هم جایی که زادگاهمه لند و بنز و پرادو کادیلاک و فورد ریخته یک سومه قیمت بیرون خریدنش سخت نیست واسم اینو گفتم که نگین دارم حسودی میکنم🙂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ایشون لحنش بد بود، دیگرانم با لحن بد بهش پریدن. کلا میگم این همه نفرت فقط ادمو اذیت می کنه

اره نفرت که واقعا عذاب میده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
شاید باید ادمها به جایی برسن که بتونن این تفاوت هارو تو زندگی بپذیرن.

متاسفانه نمیپذیرن این تفاوت هارو 

تازه میزنن پدر صاحاب طرفو در میارن

یه کاری میکنن اون طرف احساس حقارت کنه

به خصوص که چند نفر بشن میزنن پدر صاحاب طرفو در میارن.

دقیقا جو سایت اینجوری شده، همه اش باید بگی بدبختم، غصه دارم، ناراحتم که مبادا کسی بهش بر بخوره چند ...

منم از خوشی هام هم که تاپیک میزنم میگن داستانه، دروغه، رمانه

بدبخت دوستن کلا

خخخخ

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
نفرت که بیداد میکنه کسی نمیتونه بقیه رو قبول کنه همه همدیگه رو مرزبندی میکنن مخصوصا دسته بندی های مذ ...

دقیقا

مثلا تو کشوری مثل هند و می بینی، تو هند اوضاع اقتصادیو فاصله طبقانی خیلی بدتره ولی مردم انقدر نفرت ندارن نسبت به هم

متاسفانه تو ایران خیلی حق خوری میشه و عدالتی نیست. 

برای همینه همه یه جورایی سرخورده شدند

نفرت نیست . راننده لندکروز بی توجه به نوع ماشینش کاملا بی احتیاطی کرده و زده ماشین مردمو له کرده &nb ...

دوست عزیز ایا من فش دادم یا بی احترامی کردم که لحنم بد بود؟

ایا من گفتم اهای اهالی نی نی سایت بیاید ببینید من با لندم زدم ب تیبا؟

عایا من اسمی از ماشین اوردم؟؟؟

خوب وقتی ناراحت میشید نپرسید ماشینت چی بود..

بعدم من گفتم ماشین خودم نبود.

هم اینکه برای کسایی ک نمیدونن گفتم خاستین تیبا بخرید یه پرسجو کنید 

بااین چیزی ک من دیدم فک کنم پراید مقاومتش از تیبا بیشتر باشه.

عایا من گفتم پراید نخرید؟

من اسمی از پراید اوردم؟

2706