2733
2734
عنوان

چرا نی نی سایتی انقدر نفرت دارند ؟

532 بازدید | 94 پست

داشتم کامنت هارو می خوندم تو تاپیک لندکروزر

اخه چرا این همه نفرت؟ 

اگه طرف تیبا داشت و سرش تو گوشی بود، میزد به یه تیبای دیگه، بازم اینجور حرفهارو میشنیدیم.

یا طرف تیبا داشت و میاومد میگفت سرم تو گوشی بود زدم به یه لندکروزر بازم این کامنت هارو می دیدیم؟

این همه نفرت و حسادتو درک نمی کنم، نسبت به افراد پولدار،نفرت به افراد مهاجر به ایران، نفرت به پزشکها، نفرت به افرادی که عکس جهیزیه و ... میذارن و ...

کسی پولداره و از راه درست پولدار باشه، خدا بهش بیشتر ببخشه.

کسی که دزدی میکنه و پولدار میشه، تو زندگی نتیجشو می بینه، هیچکس با بدی کردن و بد بودن و دزدی و مال مردم خوردن به جایی نمی رسه.

میخوام بگم این نفرت به خود ادم برمیگرده و خود ادم رو بیشتر از همه اذیت میکنه.

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا میگن بیاین اینور بیاین اونور😏

متوجه نشدم؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2731

آره ولا تا آدم یچیز خوبی بگه میخوان بخورنش

کسی جرات نداره تعریف بکنه

باید همش بگن بدبختیم ,بیچاره ایم ,حقوقمون ماهی ۲ تومنه ,ماشین نداریم ,یاشوهرم بده تا خوب باشن 

درغیراین صورت هرچی بگی میخوان بخورنت 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
آره ولا تا آدم یچیز خوبی بگه میخوان بخورنش کسی جرات نداره تعریف بکنه باید همش بگن بدبختیم ,بیچاره ...

دقیقا جو سایت اینجوری شده، همه اش باید بگی بدبختم، غصه دارم، ناراحتم که مبادا کسی بهش بر بخوره

چند روز پیش تو یه تاپیک دیدم طرف داشت از بچش میگفت، یکی اومد گفت از بچه ات نگو، کسایی که مامان نمیشن دلشون میشکنه و اهش میگیردت.

نمیدونم قضیه چیه ولی با حرفات موافقم دوستم

امضات عالی 😂😂

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
فقط اومدم بگم من شوهرم تیبا داره😂 اینجا باید متواضع باشی😆

من که ۲ عدد پا دارم و باهاش تردد می کنم 😂😂😂

2706