2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولش گول میزنند. بیبنید من ماهی 14 تومن میدادم برای 5 گیگ با سرعت 1 مگ که سرعتش کمتر از اینها بود. ا ...

یعنی بسته ای که گفتم الان دیگه نیس؟

غیر از مقرون به صرفه بودن چه چیزای دیگه ای رو باید لحاظ کنم ؟ آسیاتک دیگه چه خوبیایی داره؟

2731
آها...از چیاش راضی نبودین؟آخه من شنیدم بسته هاش به صرفه است تازه میخواستم عوض کنم مخابراتو بگیرم...م ...

مخابرات گرون بود و همش قطع می شد. آره همون 2020 بود. قبلا فک کنم اندیشه سبز بود. البته تهران نیستیم

یعنی بسته ای که گفتم الان دیگه نیس؟ غیر از مقرون به صرفه بودن چه چیزای دیگه ای رو باید لحاظ کنم ؟ آ ...

خب مخابرات من زنگ میزدم میگفتم قطعی داره و سرعت پایینه همش میگفتن نویز داره میگفتم کیفیت خط رو ببرید بالا انگار بهشون توهین کرده بودم. خوبی آسیا تک پاسخگویی و پیگیریشون هست و جلب رضایت مشتری. من از بسته های جدید مخابرات اطلاعی ندارم اما از زورگوییشون خوشم نمیاد. بعد هم بنده با این که خود مخابرات واگذار کننده نت باشه مخالفم. میدونید هر کی یه آشنا داره میره یه پلان میخره و خدمات نت میده در حالی که پشتیبانیشون اصلا خوب نیست. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2738
خب مخابرات من زنگ میزدم میگفتم قطعی داره و سرعت پایینه همش میگفتن نویز داره میگفتم کیفیت خط رو ببرید ...

پلانو اینا که گفتی رو نمیدونم جریانشو؟ واقعا سردر گم شدم نمیدونم کدومو بگیرم...تعویض شرکت واینا فکر نکنم خیلی هزینه بر باشه اما دوندگی داره مسلما...مصرف نتم ماهی ۱۰ بیست گیگ اینطوراس

پلانو اینا که گفتی رو نمیدونم جریانشو؟ واقعا سردر گم شدم نمیدونم کدومو بگیرم...تعویض شرکت واینا فکر ...

اگر مصرفتون زیاد نیست همین مخابرات هم براتون خوبه دیگه بعدش آسیا تک. پارس آنلاین و اینها گرونترن. پلان منظورم اون سیستم هست. چون مخابرات خودش ارائه کننده نت نیست در واقع یک سری شرکتهای کوچیک باهاش قرارداد می بندن و خدمات نت ارائه میدن

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.