2737
2734
سئوا منم هست...میگم نت خاص مخابرات یعنی غیر شرکتی هم خوبه؟

من مخابرات و پارس آنلاین داشتم و واقعا پارس آنلاین کیفیت خدماتش بهتر بوده. اگه تو جشنواره ها و تخفیفاتش نت بخری که واقعا خوبه.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
مام مخابرات. می‌خواستیم عوض کنیم. گفتن نمیشه

من مخابرات بودم عوض کردم. واقعا گرون بود و به درد نخور

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کی بیشتر اینارو تست کرده !  یعنی هم مخابرات داشته هم پارس آنلاین هم آسیاتک هم شاتل هم ص ...

من خودم شاتلم نامزدم خونشون پارس آنلاین .پارس انلاین راضی نبودیم چون قطعی زیاد داره برای اونا.ولی شاتل واقعا خوبه و راضیم

2728
2740
من مخابرات بودم عوض کردم. واقعا گرون بود و به درد نخور

جدی؟ من تازه میخواستم عوض کنم بام مال مخابراتو بگیرم...مثلا شنیدم بسته هاش به صرفه است مثلا ماهی ۳۰ تومن ۲۰۰ گیگینی خوب نیس؟

میخواهید الان چی بگیرین؟

چرا خواستین عوض کنین راضی نبودین؟ میگم اگه شرکتی باشه نمیشه عوض کرد وخاص مخابراتش کرد؟

اول شرکتی بودیم. بعد اینترنت مخابرات رو گرفتیم ولی اصلا راضی نبودیم خواستیم عوض کنیم به اون شرکت قبلیه زنگ زدیم، گفتن ما دیگه اونجا رو تحت پوشش نداریم. اونجا رو مخابرات گرفته 

اول شرکتی بودیم. بعد اینترنت مخابرات رو گرفتیم ولی اصلا راضی نبودیم خواستیم عوض کنیم به اون شرکت قبل ...

آها...از چیاش راضی نبودین؟آخه من شنیدم بسته هاش به صرفه است تازه میخواستم عوض کنم مخابراتو بگیرم...مخابرات مگه همونی نیس که زنگ میزنی ۲۰ ۲۰  همونه دیگه هان؟

الان میخواستین چه شرکتی رو بگیرین؟

جدی؟ من تازه میخواستم عوض کنم بام مال مخابراتو بگیرم...مثلا شنیدم بسته هاش به صرفه است مثلا ماهی ۳۰ ...

اولش گول میزنند. بیبنید من ماهی 14 تومن میدادم برای 5 گیگ با سرعت 1 مگ که سرعتش کمتر از اینها بود. الان نامحدود گرفتم با حجم منصفانه 50 گیگ آسیا تک بعد ماهی 20 تومن 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.