2737
2734
عنوان

اکو قلب جنین

132 بازدید | 24 پست

من هفته ۲۰ بارداری ام سونو آنومالی رو هم انجام دادم همه چی خووب و عالی بود دکترم ولی اصرار داره حتما اکو قلب جنین رو انجام بدم منم خیلی استرس گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیز مهمی نیست اگه ریسک فاکتور داشته باشی ارجاع میدن برای اکو مثلا سن بالای ۳۵ یا سابقه بیماری قلب ...

نه هیچکدوم این شرایط رو ندارم ولی دکترم میگه باید داخل پروندت باشه منو نگران کرده

2731
نه هیچکدوم این شرایط رو ندارم ولی دکترم میگه باید داخل پروندت باشه منو نگران کرده

خب اگه به جای خاصی ارجاع داده حتما میخواد پورسانت بگیره. چون بعضی دکترها از این کارها میکنن

نتیجه سونوی انومالی را ببر یه دکتر دیگه 

ببین اونم توصیه به اکو میکنه؟

در کل اکو را فقط در شرایط وجود ریسک فاکتور یا دیده شدن یه ریتم مشکوک تو انومالی انجام میدن

خب اگه به جای خاصی ارجاع داده حتما میخواد پورسانت بگیره. چون بعضی دکترها از این کارها میکنن نتیجه س ...

نه یه جای خاص رو اولش معرفی کرد منم گفتم هزینش زیاد بود نرفتم گفت باشه هرجای دولتی خواستی برو انجام بده ک توی پروندت باشه چون توی آنومالیم همه چی قلبش سالم بود خدارو شکر

2738
اره تهرانم.چرا واسه شما تو آنومالی مشکلش مشخص شده بود؟

نه من تو سونوها همه چی خوب بود

ریسک فاکتور هم نداشتم

سنم ۲۵ بود

سابقه هم نداشتم

دارو و رادیوتراپی هم نگرفته بودم

ولی خب از شانس بد این طور شد

الحمدالله گذشت

به دلت بد نیار

این آزمایشات را برای اطمینان میگیرن. قرار نیست هر کس رفت اکو، پس حتما مشکلی بوده

نه یه جای خاص رو اولش معرفی کرد منم گفتم هزینش زیاد بود نرفتم گفت باشه هرجای دولتی خواستی برو انجام ...

خب شاید واقعا همین طوری برای پرونده میخواد

شاید دکتر دقیقی هست 

چون دکتر من گفت برو تایید سلامت قلب... منتها برای قلب خودم، نه جنین

هر دکتری یه چیزی پیشنهاد میده

نه یه جای خاص رو اولش معرفی کرد منم گفتم هزینش زیاد بود نرفتم گفت باشه هرجای دولتی خواستی برو انجام ...

پس اگه هزینه برات مهمه از دم در بیمارستان دی هم رد نشو... من دو هفته پیش ۷۸۰ تومن برای اکوی قلب بچه ام پول دادم 😐😐😐 خیلی گرونه. برای شرایط خاص و خطرناک واقعا باید اونجا رفت. 

ولی شما که فقط یه تکمیل پرونده ساده است

برو همون دولتی

2706